Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (14)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by aida_o

si daca ma duc la Key West...?



huricanul te mananca, si pe-acolo

nu, serios, se vede si pe Radar ce furtunoase vin din sudul Floridei, ia verifica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Ma duc la bebelusi in partea ailalta, ca voi numa' de vreme urata povestiti, si aici ploua si-s deprimata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Hahaha conchita, pai daca ma maninca huricanul, ma scarpin si-mi trece Acu' pe bune: ai dreptate cu vremea, nu ma mai impotrivesc, na!

Lauraaaaa, nu pleca, pliiiiz! Promit sa vorbesc numai de chestii senine!


oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani...
http://community.webshots.com/user/atomskin-date

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Aida, n-o lua si tu asa dramatic, am bagat un ochi si pe acolo, dar vad ca numa' de aceleasi chestii se discuta si rasdiscuta, si-apoi cat poti sa tot vorbesti de diversificare? Asa ca m-am intors ca-i mai interesant pe aici.

Ma duc si pe eBay imediat, ca n-am mai cumparat nimic de multa vreme de acolo. Mi-am luat niste Calphaloane, dar mare "plasa" ca tre' sa le spal cu mana, pe alea de-s hard anodized. Cica se anuleaza garantia daca le pui in dishwasher. Tare ma tenteaza sa incerc, ca io una n-am mai spalat cu mana de vreo cativa ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Vreme urata si la noi,dar se pare ca de maine se insenineaza si vom beneficia de un sfarsit de saptamana cu mult soare.
Ca tot se vorbeste despre taxe, sotzul astazi le face si se pare ca vom primi si niste bani inapoi(pt bb).Abia astept sa vedem cat
In weekend,ne-am propus sa sarim in masina(fiind ultimul wknd al sotzului liber,intra la program de 8 ore) si sa vizitam la alegere:Nashville,New Orleans,Memphis sau Atlanta.Inca nu stim unde,dar Cleomax,just in case,pregateste tzuica .
Super-liutzo,sa-ti fie de bine,mama si sa creasca burtica mare,mare!
Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Mihaela, child creditul e $1,000 de copil. Nu cred ca ai primit advance child credit anul trecut, asa ca ii iei pe toti. Eu am primit pt cel mare $400, asa ca acuma iau numai $1,600 in loc de $2,000.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Laurici,mwah, supeeeerrrr!Nici nu ma gandeam la mai mult!

Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

mihaelabebe,

Ma tot tineam sa intreb, si mereu uitam: ce-i mania asta, cu artificiile, in Alabama? Am tras o fuga, acum 2 saptamini, pina in Franklin (sa vedem o masina), si am fost uimiti de cite panouri erau cu "Fireworks" .


oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani...
http://community.webshots.com/user/atomskin-date

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Aida, mergi si un pic mai sus in Caroline, sa vezi acolo hale intregi. La noi sunt ilegale, dar tot ne-am aprovizionat din NC cu o gramada de am avut la Revelion si 4 iulie.

Mihaela, mai primesti si un exemption in plus ($3,050) pt bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Hihihi,Aida, eu am crezut ca e ceva normal.
Laurici,nu ma innebuni,zau!Ca daca ne dau astia atatia bani inapoi, ma pun pe chefuit!.

mihaelaH

Mergi la inceput