Fotograf si cameraman

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bellasarmisegetusa spune:

Nu avem voie sa dam detaliile de contact direct, decat pe mesaj privat, deci daca nu te deranjeaza, pot sa-ti scriu pe privat si nrul lui Edy, ca sa il intrebi chiar pe el, dar daca e vorba doar ca titlu informativ, din cate stiu eu intre 200-600, depinde de cat se sta, daca e nunta, sau botez, daca omul vrea 4 ore e una, daca vrea 14, e alta. Daca vrea si boxe, sau si lumini, sau DJ combinat cu MC, daca vine unul din oamenii lui Edy sau kiar el (eu asa l-am avut pe Edy DJ/MC, si mi-a placut mult de tot - asta dupa ce vizionasem casete si live nu stiu cati DJ - si-l vad pe Edy care zice simplu - eu nu am ce program sa va fac, dar sunt DJ de cand aveam 20 de ani (acu' are vreo 40!) eu simt oamenii si in functie de asta stiu ce muzica sa pun!.. si asa a fost, adica SUPER!
A! Mai stiu dansatori profesionisti superbi, campioni ai Romaniei la dans, sau unii pe dansuri populare, cu state in Japonia si tzshpe tzari, pe bune, si nici unii nu te jupoaie la bani, plus formatie de nunta, dar absolventi de conservator, nu..lautari! firme de baloane, huse, makeup artist Givenchy si cate alte traznai mai stiu(desi nu ma cheama enciclopedie :))
Asta mi se trage de la faptul ca atunci cand Jeff si cu mine ne-am casatorit, adica anul trecut, eram ori in strainatate, ori pana seara la servici zilnic, si nu am gasit, daca e posibil asa ceva, o firma care sa vina la noi si sa ne ajute cu toate astea, dar nu rece si distant, ci tratandu-ne cu toata atentia, nu doar ca pe unii care sunt doar "alta vaca de muls" - nu au gasit timp in 4 saptamani cat i-am tot sunat sa vina sa ne prezinte o oferta, sau macar sa ne sune inapoi, si multe alte lucruri, si toate astea m-au impulsionat sa ma apuc de treaba serios! Am ajutat multe mirese cu drag la cateva nunti, botezuri, aniversari.. ha ha ha, am schimbat doar cateva lucruri fatza de trecut, in loc sa ma ocup ca inainte, de diplomatzi, ministri si investitori, ma ocup de oameni adevaratzi!

PS - Gina M, se vede din mesajele tale ca si tu faci din suflet cand te apuci de o treaba, ca am vazut cu cat drag ajuti fetele. E mare lucru sa fi om in ziua de azi! Eu una nu pot sa-ti multumesc indeajuns pentru Radu!


quote:
Originally posted by Alecsia

quote:
Originally posted by M. Gina

Cu placere, zam !
Ca DJ, recomandarea generala a acestui forum este aproape ca si Radu la video, ProMusic la pus muzica - Edy sau DJ-ii lui. Se pare ca toate nuntile la care au fost ei, atmosfera a fost excelenta si se pricep cel mai bine la asta. Plus boxe care, din cate am inteles noi, sunt cele mai bune.
Date de contact poti sa ceri la mai multe persoane, parca Moss sau Bellasarmisegetusa ti le pot da si confirma ca sunt foarte buni, deoarece si ei fac parte din categoria de lux a serviciilor de acest gen (preturi ceva mai mari decat restul pietii, dar calitate garantata pentru aceasta zi unica si atat de speciala din viata voastra).
Mult succes !



Ne poate spune si noua cineva cat a costat DJ-ul de la ProMusic? Va rugam muuult..

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by Catalin

Pentru Steluta, Alecsia, M.Gina, zam si cei interesati, va rog sa postati intrebarile si comentariile despre DJ la www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=28999" target="_blank">subiectul deja deschis.



Scuze, scuze!! Ai dreptate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

A! Si e intr-oechipa supertare cu fotograf,cameraman si tot ce trebuie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Scuze ca intervin iarasi...
Anculina, anuntul de mai sus este valabil pentru toata lumea. Te rog foloseste subiectul recomandat pentru DJ.
Iar pentru completari la mesajul abia postat exista optiunea de editare (butonul cu o foaie de scris si un creion). Asta si pentru cei care inca nu stiau...

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

V-am spus fetelor mai demult ca niste prieteni care au fost la mine la nunta si au avut si ei nunta sambata aceasta pe 16.10 l-au avut cameraman pe Radu si fotograf pe Victor (i-au placut la noi la nunta si i-au luat si ei). Acum am putut vedea "din afara" cat de profesionisti sunt si superbi!!!!
Cat de atenti, cat de "pe faza"...sunt minunati amandoi si deja se cunosc bine si fac o echipa foarte buna.Abia astept sa vad pozele si filmarea prietenilor nostrii.
Sa nu aveti nici o indoiala daca ii vreti si la voi la nunta, merita toti banii si cu SIGURANTA totul va iesi bine.

Tare mi-as fi dorit sa ii am si acum la botez, macar pe Victor , dar din pacate viitori mei fini nu cred ca isi permit fotograf la botez :(. Dar ei nu sunt casatoriti vor faca nunta la anul in vara si atunci sigur sigur ii conving



http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bellasarmisegetusa spune:

Blanca si eu subscriu iarasi si nu o data ci de 100 de ori ca sunt super! Iar i-a avut cineva si e super incantata!
Bella

quote:
Originally posted by blanca000

V-am spus fetelor mai demult ca niste prieteni care au fost la mine la nunta si au avut si ei nunta sambata aceasta pe 16.10 l-au avut cameraman pe Radu si fotograf pe Victor (i-au placut la noi la nunta si i-au luat si ei). Acum am putut vedea "din afara" cat de profesionisti sunt si superbi!!!!
Cat de atenti, cat de "pe faza"...sunt minunati amandoi si deja se cunosc bine si fac o echipa foarte buna.Abia astept sa vad pozele si filmarea prietenilor nostrii.
Sa nu aveti nici o indoiala daca ii vreti si la voi la nunta, merita toti banii si cu SIGURANTA totul va iesi bine.

Tare mi-as fi dorit sa ii am si acum la botez, macar pe Victor , dar din pacate viitori mei fini nu cred ca isi permit fotograf la botez :(. Dar ei nu sunt casatoriti vor faca nunta la anul in vara si atunci sigur sigur ii conving



http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

HAI SA FIM SI MAI CONVINGATOARE:
GINA M., BLANCA, ACCESATI www.larond.ro/radu/ SI VETI PUTEA VEDEA DOUA DINTRE "OPERELE" LUI RADU. ESTE VORBA DE DOUA VIDEOCLIPURI .
NU MAI SPUN NIMIC...VA LAS SA VA DATI CU PAREREA...

Dati click dreapta pe videoclipul dorit si comanda "Save target as". salvati unde doriti. Dupa terminarea download-ului puteti viziona videoclipul.

cristina 38 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Draga mea Moss, din pacate eu nu pot accesa situl cu videoclipul lui Radu. Poate voi reusi intr-un final....sau poate reusesc fetele care vor fi mirese in viitor
Caci eu stiu ceea ce Radu poate face...

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

io am reusit sa vad clipul (n-am descarcat decat unul dintre ele,al doilea, ca dureaza ceva...), m-ati convins, mai bun nici nu-mi imaginez! oricum eram deja convinsa dupa opiniile citite aici, dar acu' ca am si vazut... e facut cu grija si mult bun gust, mi-a placut mult. chiar e o amintire frumoasa, si rezuma toata nunta intr-o poveste de revazut... multumim fetelor ca ne-ati impartasit si noua "secretul" unei amintiri frumoase! mi-am notat deja datele sa-i pot contacta pe baieti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M. Gina spune:

quote:
Originally posted by Moss

HAI SA FIM SI MAI CONVINGATOARE:
GINA M., BLANCA, ACCESATI www.larond.ro/radu/ SI VETI PUTEA VEDEA DOUA DINTRE "OPERELE" LUI RADU. ESTE VORBA DE DOUA VIDEOCLIPURI .


Si la mine a mers linkul, le-am vazut pe amandoua !!
Ce sa mai zic...incredibil ! Super-WOW ! Baietii parca au progresat si mai mult de cand stiam noi. Pozele sunt iarasi exceptionale, mai ales in al doilea videoclip, imi dau lacrimile desi nu-i cunosc pe respectivii.

Am recunoscut-o in schimb pe Moss din poze in primul clip. Draga mea, ai avut o nunta suuuuperba ! Fotografiile sunt foarte frumoase, dar filmarea descrie atmosfera de zece ori mai bine. Cine a ales piesa muzicala la voi ca nu stiu ce este, dar m-a dat gata....nu am cuvinte cat de frumos s-a potrivit ! Se vede pe la sfarsit ca plangeati cand apare scrisul acela aprins multicolor cu "Te Iubesc !". Hihi, fetelor acuma se pot fura idei despre diverse faze, cum ar mai fi baloanele la iesirea din biserica, explozia aceluia mare de tot plin cu sclipici....Eu inca nu-mi revin ce artificii ati avut la nunta (din alea mari de tot chiar nu am mai vazut).

Ce ma bucur ca in sfarsit se poate vedea concret ce poate face Radu. Ma mir insa ca nu si-a protejat munca deloc cu un scris sau o sigla pe imagine, ca mai stii cine le poate copia si arata ca facute de altul, la cate escrocherii se fac in ziua de azi doar ca sa te convinga sa le dai banii si dupa aia degeaba mai realizezi ca nu era de fapt creatia lor. Eu oricum nu mai stiu pe nimeni in stare sa faca asa ceva....

Mie imi este aproape rusine sa recunosc si sper sa nu ma auda sotul dar...MAI VREAU SA MA MARIT ODATA !!

Mergi la inceput