Fotograf si cameraman

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aventura spune:

M.Gina, Blanca, Dianutza.........fetelor, vreau si eu pe privat nr. de telefon al cameramanului!!!!!!!!!!!!!!Va rog mult, e urgent!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anette123 spune:

Va rog mult fetelor, blanca, moss, gina... As vrea si eu datele de contact ale cameramanilor pe care ii lauda toata lumea. Va rog mult dati-mi si mie pe PM. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Am avut cei mai buni profesionisti (Radu-camera si Victor-foto) .Pozele le-am vazut deja si sunt superbe merita toti banii ,iar DVDul mai astept putin Sunt super profesionisti si stiu ce sa faca. M-au ajutat enorm si sunt sigura ca totul va iesi superb. Ii recomand din toata inima si va spun SUNT CEI MAI BUNI , sunt superbi. Nu ezitati in ceea ce ii priveste . Daca aveti nevoie de nr lor sa imi dati un PM, dar dupa ce ma intorc din luna de miere, adik 12.08.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

draga mea blanca,

sa inteleg ca pana la urma ai apelat la Victor Dragos ca fotograf ! Ma bucur tare mult ca ai fost multumita !! Si noi am fost super incantati de munca lui ! In plus, este un baiat foarte dragut cu care am colaborat excelent !
De Radu nu stiu ce pot sa mai spun ! Este un ARTIST ! Chiar nu mai am cuvinte !
Si astazi mi s-a facut dor sa revad ce am trait acum 4 luni !
Astept cu nerabdare sa ne spui cum a iesit DVD-ul !
O prietena de-a mea, care a avut nunta pe 10.07 ( destul de fitoasa tipa ) a fost extrem de multumita de rezultat !
Astept si poze ( daca vrei sa-mi trimiti ) pe cristina@larond.ro

numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

Blanca, asteptam impresii...

am primit mesajele tale, dar iti voi raspunde in aceasta seara !

Oricum, ai fost absolut superba ! ti-am spus sa nu-ti mai faci atatea griji ca pana la urma o sa iasa bine

MULTA FERICIRE !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M. Gina spune:

Da, vrem impresii!! Si mai ales amanunte despre filmarea nuntii, cum a decurs, cum e montajul, muzica, cat de mult te-a dat pe spate cand ai vazut finalul
Ai ales videoclip? Si daca da,e gata? Cum a iesit? Am avut dreptate cand i-am laudat toate fetele atat de mult pe baietii astia?
Inca o data felicitari, pozele arata super!!
Dar vrem detalii,la o adica de la tine a inceput super subiectul acesta de succes....ma uitam zilele trecute ca a trecut de peste doua mii de accesari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Ce pot sa spun despre Radu..nu am cuvinte, chiar este un ARTIST (cum bine a spus Moss), am o filmare excelenta si bineanteles cu videoclip, nu ma mai satur sa ma uit si de fiecare data imi dau lacrimile. Muzica de pe DVD a ales-o el dar se potriveste de minune. Am luat DVDul sambata (atunci a fost gata) si deja l-am vazut de 6 ori nu ma mai satur. Este superb. Radu este cel mai bun...nu ezitati fetelor in privinta lui desi cred ca e ocupat deja pt tot anul.
M-a ajutat foarte mult in timpul nuntii, imi spunea ce sa fac si ce sa nu, pentru a iesi totul bine, chiar il intrebam eu "acum ce sa fac?". Foarte bun si el si Victor-foto.Filmarea din biserica este excelenta se aude si se vede perfect(a ajutat si biserica) iar la restaurant nu mai spun..toata petrecerea. Mi-a selectat tot ceea ce a fost important si nu a iesit o caseta de nunta clasica plictisitoare, dureaza aprox. 3 ore si nu te mai ridici de pe scaun sa te uiti. Nasa mea are o filmare de 8 ore!!!!!! cum sa te uiti la caseta aia?!?!!

Acum despre Victor, este un prfosionist, am 256 de poze perfecte, incadrate bine, fara harmalaie in spatele mirilor, fara detalii neimportante, poze superbe..care si-au meritat ultimul banut.
Pai am vazut aseara poze de la alta nunta..groaznice, nu se vedea nimic, mireasa era prinsa numai cu spatele in timpul dansului, in biserica mirele cu limba scosa, nasii numai cand se uitau intr-o parte, poze aiurea facute de cica un "profesionist" nici 1leu nu as fi dat pe pozele alea. Saraca mireasa ...

Am avut cei mai bune si mai profesionisti din cati sunt acum pe piata....nu am cuvinte. Pozele spun totul.

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Blanca cat te-a costat cameramanul si fotograful?

Pupici

Roxxy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Nu pot sa iti scriu aici tarifele lor. Da-mi un PM si vb.

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Draga blanca ti-am trimis PM de ieri.. Astept cu nerabdare raspunsul tau.

Pupici

Roxxy

Mergi la inceput