Fotograf si cameraman

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M. Gina spune:

Michelle, vorbeste cu Radu ca mie mi-au mai spus cateva fete de pe forum ca desi au incercat sa apeleze la el si era ocupat, le-a facut niste recomandari la persoane cu care colaboreaza ei, ele fiind super multumite in final. Asta pentru ca, probabil, segmentul lor de piata "de lux" este destul de restrans si asta face sa se cunoasca toti intre ei foarte bine...

Vrabiuta, daca e vorba de micro-mv asa o camera (SONY) avem si noi, a costat 1000Euro din Germania si e toata din plastic, dar foarte dragutza, insa ii incape sotului meu in buzunarul de la camasa. Sper sa fie insa o neintelegere :)
200 Euro mi se pare foarte bine daca v-a facut si montaj si a avut si lumini. Poate o ajuti tu pe Michelle daca persoana in cauza nu a facut o exceptie cu voi si filmeaza in mod frecvent evenimente de acest gen...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Draga M.Gina, am dat din intamplare peste un post al tau din 22.02.2004 in care faci aceeasi reclama cameramanilor dar cu o poveste diferita de cea spusa de tine aici. Aici spui ca ai platit 250 euro, acolo ca 200 $. Nu prea inteleg, poate ma lamuresti si pe mine cum vine treaba si care este pretul real, ca sunt confuza rau.

just me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

Gina, incearca din nou la www.larond.ro/moss/
Ar trebui sa mearga acum....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

am scris gresit ieri, e mini-dv, nu micro... camera a costat 5000 de euro si nu incape in buzunar, ci intr-o geanta putin mai mare decat una tip diplomat.
camera sony digitala (ip 5), probabil acelasi tip cu cea de care spui tu, am avut si noi. ne-am jucat cu ea, ne-am filmat intre noi dimineata dupa nunta si in luna de miere... dar sa fim seriosi si sa pastram proportiile, nu este o camera cu care sa poti filma altceva decat sotul venind cu cafeaua la pat sau pisica ramasa agatata de draperie
prietena care ne-a filmat nunta a facut o exceptie doar pentru noi, asa ca imi pare rau dar nu pot sa o pun in legatura cu michelle.
michelle - succes sa gasesti niste profesionisti! tine-ne la curent.


marcela si alexandra din burtica - DPN 5 sept - dr. nayel cfr2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Moss, ti-am scris pe PM. sa nu uiti de mine. Si sa-mi spui si cat te-a costat. Sar'mana anticipat.

just me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M. Gina spune:

Moss, acum merg pozele si le-am putut vedea, sunt intr-adevar super ! Felicitari !

Anka-maria, parca ti-am dat datele lor de contact, de ce nu vorbesti cu ei direct legat de orice nelamuriri sau preturi ? Probabil neintelegerea ta consta in faptul ca atunci cand eu m-am casatorit, $-ul era mai tare ca Euro si desi ne-au cerut 200$ care erau cam 225E, noi am mai vrut niste copieri in plus asa ca am ajuns la 250E cu totul). Altfel, sper ca nu crezi ca totul este o mare pacaleala sau citez "reclama", adica toate fetele de aici care au apelat la ei si s-au declarat super multumite, de fapt, sunt o mare conspiratie mincinioasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marioara78 spune:

Buna, Gina!
Imi dai si mie datele de contact ale cameramanului?
Mii de multumiri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

M. Gina, imi cer scuze dar intentia mea nu a fost de a te acuza de reclama gratuita eram doar nelamurita in privinta pretului.
Din pacate acum sunt departe de casa si nu am putut lua direct legatura cu ei :(((. Am scris mail dar nu mi-a raspuns nimeni. La sfarsitul sapt. ajung acasa si am sa-i contactez pe tel. dar mi-e teama ca este prea tarziu. Nunta mea este pe 25 sept :(((. Incerc totusi poate imi pot recomanda pe altcineva.

just me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana.s spune:

Buna. Eu ma marit pe 28 august si nu am nici cameraman nici DJ. Mi-a placut foarte mult cum a descris Gina filmarea de la nunta ei (cu ocazia aceasta o sa o rog sa imi dea si mie nr. de telefon al celor doi cameramani). Daca stiti si un DJ bun, care sa acopere mai multe genuri de muzica, va rog sa-mi spuneti si mie.
Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

subscriu si eu la ce-a spus bellasarmisegetuza.

si eu l-am avut pe Edy si mi-a facut nunta de vis.
nota 10 pentru Edy si echipa lui.

cristina

Mergi la inceput