Fetele din USA,poftiti la o barfa!(8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

saruma, Lai

fetele, haideti pe ciat ACUM, vorba lu' Julie, macar voi ca eu nu mai poci intra. poate ma invatati si pe mine de unde sa dezactivez pop-up ca nu ma lasa sa redeschid fereastra dupa ce am resetat compu'. :((

loool, Petra, uite cine l-a furat pe Mosu, nu Jim Carrey :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Nici eu nu pot intra pe chat. Help.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

io nu pot intra pe ciat decat de la pagina comunitatii si cu firewall-ul la "mediu". Incercati si voi tot asa.
J.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

eu am intrat fara probleme, da' bate vantul p-acolo :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

quote:
Originally posted by conchita
mai ales ca dibuiesc oarece simtome de gravideala, hai sa nu ma laud prea devreme, mai avem cateva zile de asteptat pana la test. oricum, rugati-va pentru sora voastra de barfeala (moa),sa fie cu ochi de data asta, ca nu mai poci de nerabdare




sa te auda al'de sus si maica domnului, abia astept sa ne dai vestea cea mare in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casi spune:

as vre si eu sa intru pe chat,dar nu pot sa ma conectez,cred ca fac ceva gresit si nu stiu ce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crism spune:

ma conchito, ia-ti test de ala care merge la prima zi de cand ai missed ciclul. Spor la treaba, si sa fie intr-un ceas bun.

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Cris, d'aia mi-am luat. dar mai avem nitel de asteptat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

quote:
Originally posted by conchita

Cris, d'aia mi-am luat. dar mai avem nitel de asteptat



mai, sa ne dai si noua vestea cit de repede poti. Abia astept sa mai avem o mamica linga noi ....putem sa il adoptam ca si copilul trupei?!

si sa fie intr-un ceas bun
mircea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Intrebaredefapt mai mult curiozitate... voi ce program urmarizi la TV... CNN sau FOX... shi de ce... o sa zic eu prima FOX... mi se par mai corectzi decat CNN shi nu sunt asha parinitori cu democratzi cum sunt CNN. Voi ce credetzi?
Noapte buna USA!
Gabbriela & Julian

http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gabbriela_h/my_photos

Mergi la inceput