Fetele din USA,poftiti la o barfa!(8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

lumea pregateste masa, pesemne, eu mai arunc cate-un ochi aici intre cratiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allya spune:

aicea cu voi imi piere orice speranta da a tine si io o dieta, ca sunteti mai rau ca food network...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Veve,Io nu m-am pitulat,ci stau cu burtocu'-n sus de atata mancare.nu mai poci.Revin cand imi trece.

Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

quote:
Originally posted by Veve
Alioooooo,America!Bei nu vreau sa par nu'sh cum da' daca vede adminu' c-am facut ciat din forumu' "calatorii" ne ia de urechi si ne-nchide pravalia!Fiti si voi mai consistente!Hellooooo!Io n-am zis sa nu mai scrieti deloc!Unde v-ati pitulat acu'???[
eu deja m-am pitulit.....o noapte buna americancelor.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Noapte buna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

am creat un link pe pagina mea unde am spus:

Ce am crezut despre America....si ce a fost...

unde am pus scrisorile scrise de renata si intamplarea scrisa de iubibubi

Daca aveti alte povestioare despre ce ati crezut si ce a fost America, please nu le lasati doar pentru voi....
http://www.nistor.info/usa/povestire.html

Multumesc
mircea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by Veve
Bei nu vreau sa par nu'sh cum da' daca vede adminu' c-am facut ciat din forumu' "calatorii" ne ia de urechi si ne-nchide pravalia!Fiti si voi mai consistente!



consistenta nu pot sa fiu decat la kilograme, care nu sunt aerodinamice ca avioanele, sa zboare singure! fetelor, asta e, am si eu doo probleme in viata, fumatul si kilele ramase dupa niste belele de anul trecut. :(( asa ca, pluton, asculta comanda caritabila la mine: mai usor cu bunataturile in vazu' lumii ca ma topesc de pofta!:)) mai ales ca dibuiesc oarece simtome de gravideala, hai sa nu ma laud prea devreme, mai avem cateva zile de asteptat pana la test. oricum, rugati-va pentru sora voastra de barfeala (moa),sa fie cu ochi de data asta, ca nu mai poci de nerabdare

in alta ordine de idei, am citit si eu "naga-naga" pe alt topic unde se bateau apropouri individuoase la adresa noastra, cica ciatuim, puah. nu vede niminea ce de chestii serioase se discuta aici? slava domnului ca nu ne certam, cum fac altii ne iubim, bre, si d'aia e lumile rele cu ocheanele pe noi

btw, noi cand ne mai vedem pe mese pentru o conferinta la nivel inalt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Hai, bey, pe ciat, sa combati! ACUM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

wow, conchita, nu stiam ca muncesti pentru iti tin pumnii sa fie cu ochisori

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Lasati-le pe invidioase deoparte, noua sa ne mearga guritele aici.
Si sa va zis un banc, care se potriveste cu faptul ca vine Pastele acusica si noi tot ne tinem de vorba una pe alta!
Cica,
De Paste, Mos Craciun coboara scarile unui bloc si se intalneste cu iepurasul. Iepurasul face ochii mari, dar Mos Craciun il sfatuieste:
- Sa nu cumva sa faci prostia sa intri in vorba cu doamna de la etajul doi!!

O fii vreo una dintre noi pe acolo? Eu nu ca stau la casa!Cele care stati la bloc i-a recunoasteti care l-ati retinut pe Mos Craciun!
Va doresc o noapte linistita,
si ca sa fiu prima,
va zic si" Buna Dimineata!"

Mergi la inceput