Fetele din USA, poftiti la o barfa! (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allya spune:

SUPER-LIA mie imi ploua in gura dupa ce gatesti tu...ce sot fericit tre ca ai... la mine gateste barbatu' in general asa ca astept dupa el...si eu stiu gati chiar f bine, dar sunt ata de lenesa... bine ca n-ai zis nimic si de prajituri...

pupici,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Eu fac taxele. Se pot face pe net la www.irs.gov
Anii trecuti tot eu le-am facut, dar pe hartie. Acum n-am reusit inca sa le fac pe alea pe California, le-am facut doar la federal.

ruxij

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allya spune:

AMULETA
Pai io fac taxele si intotdeuna le-am facut ca sotu habar nu are si nici n-are nici o intentie sa se uite...adevarul e ca eu sunt aia descurcareata in familie, el a facut si un dezastru in cele cateva luni cand s-a ocupat de finante in casa pana a fost copilul nou-nascut, acu am preluat controlu ca altfel plateam fees la fiecare luna cel putin 2...

pupici,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Azi a fost sota-miu la income tax, el se duce demult timp impreuna cu socra-miu la un tip. Am vrut sa iau turbo tax da' sunt atatea hartzoage ce cer ei acolo ca n-am avut rabdare.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns super-lia spune:



"Sosul" meu incearca sa invete romaneste si stie ceva ceva... Alo. Ce faci mamica? bine... foarte bine..noapte buna... te iubesc dragostea mea (asa imi spune in fiecare seara)....

Intr-o zi vine la mine si imi spune "Intreaba-ma unde am fost"... eu ma uit la el putin intrebatoare stii ca el e pus mereu pe glume si intr-un sfarsit il intreb "Unde ai fost" in romaneste iar el spune cu accentul lui atat de drag mie "Aici si acolo"... am ras de m-am prapadit si mult timp l-am numit "aici si acolo"... da se straduieste si asta imi place cel mai mult..

Fetele maine plec in Florida in vizita la cumnatica asa ca va rog eu nu scrieti prea mult si sa raman in urma cu noutatile... Va pup si numai bine!

mamica fericita a unui baietel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

fetelor dragutelor...am astazi toata ziua...i-a sa vedeti ce imi trimi-se cineva pe email....nu stiu cine e si cu ce ocazie(cred ca de paste).i-a ascultati:o gaina ciufulita,a plecat sa se marite,iar gaina de sub pat vin si eu la maritat,iar cocosul din gradina,esti bolunda tu gaina,tu cu boala de ficat,vrei sa mergi la maritat?o noapte buna amricancelor.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

Lia,distractie frumoasa la florida.......sa ne aduci ceva poze frumoase de pe acolo.si sa iti vedem si bb&aici-acolomona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allya spune:

SIMONA LOL, mai ce ti-e si cu galinaceele astea...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

nu stiu ALLYA,ca si eu primisem prim e-mail si nu stiu de la cine?si eu ma tot gindesc ca oare cine m-ia trimis poezia astadar sa fie sanatos care mi-au scris-o.asa ca eu v-am scris si voua sa va mai distrati de poezi-usa asta.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Mn si Oana,m-am tot uitat eu la geamuri,dar pana la urma tot blonda am ramas.Asa ca o las pe maine cand o fi lumina afara.Asta urasc eu cel mai tare la americani,geamurile!
Laura,frumoase poze si fain fecior are mama!Sa-ti traiasca!
Noi nu ne facem singuri taxele,iar persoana(autorizata) cere n-i le face,e tare bun si-ti scoate bani din tot ce poate.Anul trecut dupa calculele sotzului trebuia sa platim 1900$,si dupa calculele lui,am primit inapoi 28$.O groaza de bani,dar cel putin nu am dat.
Super-Liutzo, pai la asa mancare vin si eu.Iti doresc o sarcina cat mai usoara si sanatate!
Si ia leitar!
Pupici!


mihaelaH

Mergi la inceput