Fetele din USA, poftiti la o barfa! (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

'Neatza fetili!
Cleomax, baby,nu zi de 2 ori ca in weekend suntem pe capul tau.Stau numai la 3-4 ore de Atlanta.
Conchito,mercic mama,uite ca pe ala inca nu l-am vazut.Am incercat si Kaboom,dar sincer,mie nu mi-a placut cum curata.
Eliza,te asteptam cu drag!
Mircea!!!Cand ai zis "fetele" te-ai introdus si pe tine?
(hi hi hi)

Si ia leitar!
Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

quote:
Originally posted by conchita
uoaaa, am capatat neshte cearcane frumusele in ultima lunaaaa, da' nu prea arata de 'telectuala, ci mai mult de cucuveatza, pfiuu :))

haha, si cucuvesti? zabauca mereu

Cleo, exista asa ceva special pentru femei? pune-ma si pe mine pe lista data aviatoare :))[/quote]
data aviatoare iti spui sigur, parol

btw, buna dimineata!

p.s. tot cu traficul de leustean va ocupati, ha?
[/quote]

da' sa vezi la mine trafic de seminte de galbenele,nuci din nucul maica-mii din curte si radacini de tufa negasita p-aci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

quote:
Originally posted by conchita
Mircea, da' sa fie dooo camere, mai tati de Andrei, ca suntem aproape 50 de fete, intr-una singura ne-am calca pe bombeuri. si poti sa pastrezi internetul, ca daca ne-am intalni, n-am mai avea nevoie de el :))



pai am una mare nu dooo camere...take a look:
http://www.nistor.info/gallery/view_photo.php?set_albumName=album38&id=ajun14_m
asa arata la mine la subsol,
si sunt convins ca nu aveti nevoie de internet, cred ca daca as veni dupa 20 de ani in camara respectiva voi inca ati avea de povestit :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

quote:
Originally posted by mihaelabebe

'Neatza fetili!
Cleomax, baby,nu zi de 2 ori ca in weekend suntem pe capul tau.Stau numai la 3-4 ore de Atlanta.

mihaelaH



nema problema,doar va hotarati cand si le chemam si pe aida si pe super-lia, sa pape si ea branza telemea, saraca :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

mircea, ai o gradina meseriasa, bravo voua, se vede ca sunteti oameni gospodari :)
si noi am locuit in chicago o perioada buna inainte sa ne mutam in sud. va place orasul? eu am fost indragostita de chicago, cateodata inca doresc sa fiu acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Cleo, dau si io pe voi in drum spre Florida la vara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Ia, sa semnez condica , sa fiu si eu aici trecuta ca prezenta! Dar nici gand sa va pot tine pasul.Nu destul ca intru destul de des pe internet de dragul acestui forum, acum asta imi mai trebuie sa stau numai pe inetrnet de dragul acestui subiect!Dar asa cat un pic, va citesc ca-mi sunteti tare dragi!



Mircea , dupa cat de activ te vad pe tine pe aici, sfatos si bine intentionat, cred ca v-a venii sotia ta sau copilul dupa tine sa te ia dupa 20 de ani si tu tot ai mai avea ceva de zis! HAi sa nu te superi pe mine!

Andruska! Felicitari, casa de piatra si sa fii fericita in acea superba rochie de mireasa, fericire care sa te tina o viata!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

BUNA DIMINEATA TUTUROR ROMANILOR DIN AMERICA
AZI O SA BIRFEC CALDURA MARE DIN FLORIDA ...SI CIND ADOARME ALVARICA MA DUC SA MA ARUNC IN PISCINA CA NU SE MAI POATE ASA CEVA ..

SANATATE SI O ZI BUNA IN CONTINUARE ...


Elena Alvaro Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

laura, sa inteleg ca vrei sa-ti pastram tuica? bine ca mi-ai spus,de bucurie ca vii pun deoparte nitzica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Nuuuuu, las' ca va aduc io din aia de Bistrita, mi-a scirs taica-meu ca imi trimite prin cineva. Dam sticla din mana in mana ca in tabara.

Mergi la inceput