Situatie confirmari donatii.

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Fara date de identificare, nume si prenume...nu avem cum sa confirmam

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelush spune:

Am primit o confirmare pe e-mail de la info@desprecopii.com si o confirmare in inboxul din Forum de la "desprecopii". E suficient asa sau trebuie sa primesc si una pe subiectul asta ?
BTW - de ce trebuie completate tara si sexul la prrofil inainte de a putea posta ? ("Nu poti raspunde la un mesaj deoarece nu ai completat campul TARA si SEX la profilul personal").

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

1. Pentru prima intrebare raspunsul este Da e suficient ai confirmarea oficiala din partea administratiei site-ului, si ca un multumesc din partea noastra pentru Cristi ai atasata o floricica in dreptul nick-ului. Multumim inca odata pentru gest.
2. Pentru a doua intrebare raspunsul este tot afirmativ in sensul ca www.desprecopii.com isi traseaza o noua politica a forumului. Pentru ca aici in cadrul acestui site se urmareste calitatea userilor fara a incerca sa fim exclusivisti insa punand accent pe relatia interumana chiar daca este virtuala din spiritul protectiei si a deschiderii tip fair play a tuturor fata de toata lumea se solicita o deschidere mai larga a userilor fara a calca intimitatea acestora. In consecinta mizam pe corectitudinea celor care adera la acest spatiu, pe deschderea morala a tuturor si solicitam datele pe care le-ai mentionat tocmai pentru a facilita corecta desfasurare a relatiilor ee se stabilesc inerent aici. Consideram ca informatiile solicitate nu afecteaza nivelul privat al fiecaruia.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ovi spune:

Noroc ca mi s-au returnat banutii de la posta ... am depus de data asta pe adresa corecta nu cine stie ce dar un pic mai mult :-).
succes,


mama si ovi, cu horica 10, care mi ntrece

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ok la prima confirmare bancara va anunt.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Stimate Domnule Marius, v-am trimis un mesaj privat, va rog mult sa-mi raspundeti si sa-mi spuneti daca au ajuns banii de la mine sau nu. Multumesc, Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Stiu, imi cer scuze dar inca nu mi-au sosit confirmarile bancare. Anunt imediat ce imi parvin informatiile corespunzatoare.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea-ana spune:

Acum am aflat ca au ajuns si banii de la mine, pe statementul de la card am vazut "Florin". I-am trimis prin pay-pal.

Andreea si Anaïs (1 an pe 26.04)
http://community.webshots.com/user/andreeaana

Mergi la inceput