Situatie confirmari donatii.

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Trimite un PM Adelinei !

Aura&Luca,2 ani!
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
http://yamafoto.com/?ref=6538

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by Cos

Am nevoie de un numar de telefon al unui reprezentant al lui Cristi pentru a discuta detaliile unei sponsorizari.

Va multumesc.



Iti trimit numarul de telefon al Adelinei pe PM.
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Asa cum am precizat mi-au sosit actualizarile. Am sters mesajele care au fost confirmate pt a pastra doar cele neconfirmate. Va rog sa verificati la banca. De asemenea cei care doresc confirmari sa imi trimita PM sau sa posteze aici numele si prenumele deponentului, data depunerii si numarul actulu de depunere. In cazul in care nu precizeaza aceste date mi-e imposibil sa confirm.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ovi spune:

Va rog, am nevoie de un sfat. Pe site-ul www.pentrucristi.ro la cont in lei este mentionat "Bank Post Romania - filiala Magurele". Nestiind de Filiala Magurele Bucuresti, am depus niste bani prin mandat postal la Turnu Magurele - Teleorman (la indicatia functionarei). Numarul de cont l-am scris bine. Este vreo sansa sa ajunga banii unde trebuie? Daca nu ce pot sa fac?
multumesc anticipat,
ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

In principiu daca ai scris contul corect banii vor ajunge. Spun in principiu pentru ca ar fi recomandabil sa verifici azi sau luni daca totusi banii respectivi nu au fost returnati. In acest caz poti sa ii retrimiti corect sau sa renunti, respectiv sa ii ridici. Nu pot sa confirm ultimele incasari intrucat nu am datele necesare deocamdata.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Marius, te rog spune-le celor care au facut site-ul pentru cristi sa verifice conturile pe care le-au afisat. Tocmai am pus link-ul asta topic pe multe canale de chat de pe serverul kappa si nu as vrea sa ajunga aiurea eventualele donatii.
Multumesc.

Anda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ovi spune:

Multumesc mult pentru sfat Marius. Eu am mentionat adresa, numele, etc pe mandat dar nu ma anuntat nimeni ca s-a returnat ceva ... sper sa fie bine. O sa ma interesez totusi la posta.
stima,
ovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Au sosit noile confirmari privind incasarile in contul Cristi. Cine doreste sa posteze ca de obicei numele si prenumele deponentului.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina Doina spune:

Da, eu cer o confirmare pentru o depunere efectuata in data de 31.03.04, la sucursala Magurele, pe numele Elena GUNA - sunt banii trimisi prin Western Union de Lili_g de pe Forum.

Merci.

Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicuta spune:

Monica Dobre
3 apr 2004- paypal.
marius, acum 2 sapt mi- ai spus sa- ti reamintesc ca banii depusi de mine in contul lui cristi sunt de fapt pt simona. ma poti anunta cand ajung banii la familia moanta? am incercat sa trimit pm, insa nu am reusit. multumesc. monica

Mergi la inceput