Sa o ajutam si pe Teodora: 9 luni

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

quote:
Originally posted by Adela

Vick> Asa cum spune si Claudia nu are nimeni dreptul sa va ceara socoteala cu atat mai mult cu cat cazul micutei Teodora nu a fost inca rezolvat!!


~~Adela &Julia 2 ani- 19. Iunie. 2004



subscriu si sunt convinsa ca odata ce o vom vedea pe Teodora cat de cat pusa pe picioare si vom sti si estimarea urmatoarelor costuri, nu vom uita sa ajutam alti copilasi.
Apropo, cand are Teodora programare?

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

De abia saptamana asta se va afla data programarii de la d-l medic.
Ritmul elvetian mi-e cunoscut.


~~Adela &Julia -2 ani-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Imi pare foarte rau pentru neplacerile produse cu ceea ce-am scris. probabil m-am exprimat gresit. Nu cer nici o socoteala nimanui; ceea ce faceti pentru Teodora e minunat. Era un simplu calcul matematic.....
Acum sa va raspund la intrebari:
1. nu vreau sa "preiau nici un caz", voi ajuta mai mult de pe margine daca voi puta
2. nu sunt mama lui Florinel
Inca odata va urez succes cu Teodora
Scuze inca odata pentru neplaceri
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

quote:
Originally posted by laura-s

Imi pare foarte rau pentru neplacerile produse cu ceea ce-am scris. probabil m-am exprimat gresit. Nu cer nici o socoteala nimanui; ceea ce faceti pentru Teodora e minunat. Era un simplu calcul matematic.....
Acum sa va raspund la intrebari:
1. nu vreau sa "preiau nici un caz", voi ajuta mai mult de pe margine daca voi puta
2. nu sunt mama lui Florinel
Inca odata va urez succes cu Teodora
Scuze inca odata pentru neplaceri
Laura



Vick s-a exprimat destul de clar in mesajul din 11. 06 de aceea mesajul tau nu isi avea sensul.

uite, mesajul din 11.06 (il poti citi si tu daca rasfoiesti putin mai sus):

Speram ca acesti bani sa-i ajunga. In cazul fericit in care o parte din suma ramane fiti sigure ca un alt copil va beneficia de ei (asa au hotarat parintii). Si am vazut ca sunt destui copii cu probleme.
Suntem in asteptarea raspunsului. Totul este pregatit pentru plecare.
Perioada care a trecut le-a dat parintilor suficient curaj sa mearga mai departe. Ei spun ca sunt pregatiti. Vom vedea !

Sa dea Domnul sa fie bine pentru toata lumea.


~~Adela &Julia -2 ani-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vick spune:

Nu ajuta la nimic sa ne suparam noi intre noi. Mai bine ne canalizam energia spre micutii care au nevoie de noi.Haideti sa incercam sa facem ceva pentru ei.
D-l profesor revine maine in clinica. Indraznesc sa sper ca vom avea si programarea, dupa spusele secretarei. Doamne ajuta !
Cu drag,
Vicky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina spune:

Cei de la EvenimentulZilei s-au tinut de cuvint!!
http://www.evenimentulzilei.ro/social/?news_id=158391

Corina si Anna nazdravana!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna dimineata luptatoarelor,
fara suparare, dar erau suficiente mesajele lui Adriana:ca nu se poate si cel al lui Vick: ca banii vor fi redistribuiti- daca raman- si totul era O.K. Sper ca Teo sa primeasca cat mai curand raspunsul pe care il asteapta si totul sa se termine cu bine.
Cand mai am timp va mai "provoc" - era o gluma!!!
Succes in continuare
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Coccinelle spune:

Teodora a fost programata pentru prima consultatie la Kinderspital Zürich luni, 5 iulie 2004.
Aleluia!
Doamne îti multumim pentru ca rugaciunile noastre nu ramîn
fara raspuns.
Toti cei care ati fost de asa mare sprijin moral si material, continuati sa credeti:
"Dumnezeu nu îi paraseste pe cei ce ÎL cauta".
Cu drag
Giny



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Uraaa, felicitari!!! In sfarsit!!! Cand vor pleca spre Zuerich, ca sa stiu sa-i conduc la aeroport!?

Sometimes I still lose my mind/ when life is cruel and unkind/ but it's when I suffer that I learn/in a repenting heart love will burn/oh I'm/ thanking blessed Mary for light divine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Wow in sfarsit. Doamne ajuta sa fie bine!

~~Adela &Julia -2 ani-

Mergi la inceput