Bogdanel - a fost operat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Ce durere, Doamne, pentru bietii parinti...Ne rugam bunului D-zeu sa ii ajute, ca Bogdanel sa aiba taria sa reziste, pentru a se insanatosi, iar parintilior tarie si speranta in suflete! Il imbratisam pe micutul Bogdanel!

oana-cannes
"Si maine mai este o zi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MonicaGj spune:

Bobita, coordonezi actiunea?
Ce facem pentru Bogdanel?
De ce are nevoie ( el , ai lui)?
Tine-ne la curent!

Sanatate tuturor copiilor din lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orzu irina spune:

Ne rugam pentru sanatatea lui si asteptam vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

quote:
Originally posted by MonicaGj

Bobita, coordonezi actiunea?
Ce facem pentru Bogdanel?
De ce are nevoie ( el , ai lui)?
Tine-ne la curent!

Sanatate tuturor copiilor din lume!



Monica, deocamdata inca nu am vesti de la spital, astazi e prima data cind s-au dus la spt. Baltazar, diseara o sa am noutati despre ce au, cind il vor opera.
Deocamdata sper ca rugaciunile noastre sa le aline durerea, atit lui Bogdanel cit si parintilor.
O sa va tin la curent daca va avea nevoie de ceva.
Tatal lucreaza ospatar in Fagaras, iar mama decind s-a imbolnavit Bogdan, nu a mai fost la servici, a stat tot prin spitale. Daca nu era ea cred ca si acum il chinuiau medicii din Fagaras cu tot felul de trat inutile. Asa ca nu cred ca o duc prea roz cu bani, dar sper sa gasim noi, fara sa derajam pe altii.
Va multumim din suflet.

Sa fim fericite
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=tot+cu+animalute&mid=224&cid=1083

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lucia spune:

Ne rugam la Dumnezeu pentru sanatatea lui Adrian si intarirea parintilor lui care au de trecut prin momente foarte grele. Bunul Dumnezeu sa le aduca alinare si Adrian sa fie sanatos si operatia sa fie o reusita. Multa sanatate si numai bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tamara spune:

Intamplator stau in Fagaras si tot intamplator aseara m-am intalnit cu niste prieteni. Le povesteam cutremurata despre cazul lui Cristi iar prietena mea, la randul ei, mi-a relatat in linii mari povestea lui Bogdanel. Desi nu-i cunosc pe parinti, bietii de ei, decat din vedere am auzit cat pot fi de disperati de situatia in care se afla. Din cate stiu amandoi lucreaza ca ospatari, asa incat va dati singuri seama la cat se ridica venitul lor lunar. Prietena mea frecventeaza des restaurantul acela si regereta faptul ca nu aflat din timp de trista veste, pentru ca tot personalul a donat cate 200.000 de lei din salarii pentru a-l ajuta pe acest puiut de om. S-au strans ceva peste 2 milioane din cate am inteles, patroana a pus si ea ceva bani.

V-am povestit pentru ca asa am simtit, pentru ca si acest micut are nevoie de sprijin, de rugaciunile nostre, de sansa si de o viata fara suferinta.

Plang si ma rog si pentru Bogdanel, si pentru Cristi, si pentru orice copil care sufera. Da-le Doamne Dumnezeule putere parintilor si sanatate multa copiilor!!!!

Tamara si gemenii

http://community.webshots.com/user/tamarutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Doamne ajuta!



"Īn afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Sa il ajute bunul Dumnezeu pe Bogdanel sa treaca cu bine peste toate aceste incercari ale vieti !
Doamne-ajuta !


Elena Alvaro Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

Doamne ajuta sa fie bine!

Mergi la inceput