SNSPA (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Mey, s-a inchis facultatea de e atata liniste pe topicul asta?

Cine imi da si mie ghidul studentului pe mail, pliiiiiz?
Site-ul vaz ca e mort de-a binelea, nici macar cand sunt examenele nu pot afla, chit ca n-am cum sa vin!

Gabi, probleme?

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

salut cataline!!!!
examenele incep pe 9 ianuarie cu managementul publicitar, apoi pe 23 cu evaluarea resurselor umane.... La primul musai referat, la al doilea, optional

ma mir ca la tine nu funcioneste site ul ca la mine s a pus inmiscare de saptamina trecuta si mai bine...

acu pe 28 sint sintezele la managemenul publicitar, simbata trecuta a dost la resurse umane...

http://community.webshots.com/user/tora97

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by tora97

salut cataline!!!!
examenele incep pe 9 ianuarie cu managementul publicitar, apoi pe 23 cu evaluarea resurselor umane.... La primul musai referat, la al doilea, optional

ma mir ca la tine nu funcioneste site ul ca la mine s a pus inmiscare de saptamina trecuta si mai bine...

acu pe 28 sint sintezele la managemenul publicitar, simbata trecuta a dost la resurse umane...

http://community.webshots.com/user/tora97

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez


Tora! Tora! Tora!...

Merge site-ul si la mine, spuneam ca e mort pentru ca nu il actualizeaza la timp si pentru ca nu gasesc tot ce am nevoie acolo desi ar fi normal sa existe. De aceea am facut la voi cerere de ghid, pentru ca nu l-am gasit nicaieri pe site iar onorabilii comunicatori care raspund la mesajele postate vorbesc una si apoi uita ce au vorbit. Mi-au spus ca mi l-au trimis la adresa de mail indicata si n-am primit nimic...

...cand ne povestiti cate ceva din ce s-a discutat pe la sinteze? Stii, ca anul trecut, sa stie si cei care nu pot ajunge la cursuri ce sa faca la examen...

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput