Relatii virtuale

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lacri spune:

si cumnatii mei tot pe net s+au cunoscut iar acum sunt la casa lor si au si o mandrie de flacau de 1 an si2 luni.sa le traiasca!!!!!!!!
si eu sunt tentata sa ma implic mult mai mult in relatiile virtuale ,probabil atunci cand nu vezi persoana cealalta ti-o imaginezi asa cum vrei tu sa fie(si la propiu si la figurat-fizic si suflet),cel putin asa mi se intampla mie.
pupici

Fabian si mami Lacramioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Depinde de la om la om, cu uni poti stabili o relatie mai starnsa, cu alti mai putin stransa, daca stai sa te gandesti, tot relatii interumane sunt, iar daca te mai si poti intalnii cu persoanele pe care le intalnesti, este chiar fain.

Pe net ai mai mute posibilitati de a cunoaste diferiti oameni, si sa gasesti exact genul tau de prieteni.

Lucia sotia lui Csaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arisa_alina spune:

poate ca sunt mult mai bune decat o relatie normala,indiferent de natura ei.Am avut mai multe prietenecu care ca pote ma intelegeam bine,dar sa terminat.Cum si de ce?nu inteleg nici acum.Poate ca am gresit si eu dar nu suficient ca sa merit dispretul lor acum.Deaceea ma simt mult mai bine conversant acum cu voi toti,din toata lumea,prin site-ul acesta minunat.SALUTARI ORICUM TUTUROR.(SUNTETI CEI MAI BUNI)

Sakamoto

Mergi la inceput