Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cady spune:

Diana, vreau sa imi spui mai multe despre dr. Badiu de la Municipal. Mi-am facut programare la el, dar de abia pe 6 ianuarie am reusit sa prin un loc liber. Vreau sa aflu si parerea ta despre el. Ai spus ca poti da informatii.
Cum s-a mai spus aici increderea in dr. este esentiala. Aseara am fost ka un consult la Maternitatea Bucur si sincer nu mi-a placut reactia dr. la multe chestii pe care i le-am spus. Dupa cate vad nici nuapare il lista facuta de voi cu cei mai de incredere medici de aici. Probababil ca spune ceva.

Multumesc mult,
Cady

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana Negescu spune:

Andreea, da, avem dial-up deci blochez o linie telefonica si plus ca vine destul de mult. Eu am incercat sa ma invoiesc pe 24 dar nu stiu inca daca ma lasa. Si nu scap de el o perioada, ci definitiv... ca nu ma mai intorc aici nici moarta. Cum adica, din ian nu mai vii la servici? Lamureste--ma.

Cady, ti-am rasuns dincolo.



Dienutza si bb de 16 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Diana,

Vin de pe cinci, nici nu as putea sa scap si nici nu vreau deocamdata. Incepe sa imi placa din ce in ce mai mult pe aici. Aseara l-au dat afara pe sefu' meu si se pare ce, cel putin o luna doua nu mai vine altcineva in locul lui. Vin, dar ziceam ca pana pe cinci nu o sa mai reusesc sa intru atat de des.

Andreea si bb 12 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blyzzy spune:

Stie cineva de dna. dr. Camelia Constantinescu de la Maternitatea Bucur? A nascut cineva cu ea?
Sunt gravida in 14 saptamani si am fost la o consultatie la cabinetul particular unde lucreaza, la recomandarea unei prietene. Mi-a facut impresia unei bune profesioniste si mi-a placut rabdarea de a-mi raspunde la multele mele intrebari (am incercat si la alti 2 doctori cu renume dar care mi s-a parut ca incearca sa ma expedieze rapid din cabinet). As vrea sa stiu si parerea altcuiva care o cunoaste si care eventual a nascut cu ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Cum s-a ajuns la un numar impresionant de mesaje si de pagini, voi pune lacatel acestui subiect si va invit la continuarea lui, "Liste medici (2)":
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=18756
Daca cineva a urmarit cu atentie tot subiectul poate face pentru noi un rezumat pe prima pagina a continuarii...
Va multumesc!

Mergi la inceput