Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Gia sunt curioasa daca ai aflat pana la urma ceva de dr Toma. Daca ai aflat te rog raspune-mi la intrebarea de pe forum sau daca nu e un deranj prea mare srie-mi un e-mail la georgescuoana@hotmail.com Iti multumesc si bafta

quote:
Originally posted by geaninaelena

Stie cineva ceva despre dr. Toma Adrian - Cantacuzino? Nu am gasit nimic in mesajele anterioare.

Gia



oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getagavry spune:

Bucuresti: Dl.doctor Adrian TOMA - medic excelent si, in acelasi timp, un om deosebit (Spitalul Cantacuzino si cabinetul Gynecoland).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns butterfly spune:

Dr Radoi (de la municipal) e un tip superficial, nici nu mi-a pomenit de acidul folic si am aflat de malformatii...la termen. Asa ca nici pe ecografistul Iosup de la Unirea si Olimp nu-l recomand. Sunt buni cand totul e OK.
Am primit vestea ca probabil bebe nu va trai prin telefon... cred ca dr. Radoi voia sa se asigure ca nu voi mai veni la el...
Cam in perioada in care a aparut la Surprize, stupize...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Despre dr Toma Adrian de la spitalul Cantacuzino stie cineva ceva?Tot incerc sa aflu informatii si nu reusesc .Daca este cineva care a nascut cu acest dr. va rog sa imi dea si mie cateva informatii .Multumesc

oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aquariusrpro spune:

Bucuresti
Obstretica gineco : Dr. Magda Petrache ( Polizu )
Pediatru: Dr. Cosmina Cristea ( spitalul de copii din Tei....Emilia Erza cred ca se numeste. mia are consultatii si in Medicover )
Generalist: Dr. Cristina Lefter ( din pacate.. doar in Medicover )

Sunt super si ca oameni si profesional. ( De prima pediatra nu va povestesc.. desi mi-e greu sa n-o trec la lista neagra! )

Roxana si Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaFlor spune:


Buna, fetelor,
Va rog sa-mi spuneti si mie cate ceva despre dna. dr. Cristina Vasiliu, de la Sp. Municipal. Am fost o data la dansa, la cabinetul particular si a fost foarte draguta. Profesional, nu mi-am dat seama cum este. M-a luat in evidenta la 19 saptamani, pana atunci fusesem la dr. Sosievici de la Mat. Bucur, despre care eu si sotul meu ne-am dat seama ca nu era ceea ce ne doream. Daca ati nascut la Municipal, spunti-mi cum este acolo? Am inteles ca te tin in spital doar o zi jumatate, dupa nastere!?
Sa fiti voioase si sanatoase!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliak spune:

quote:
Originally posted by DaFlor


Buna, fetelor,
Va rog sa-mi spuneti si mie cate ceva despre dna. dr. Cristina Vasiliu, de la Sp. Municipal. Am fost o data la dansa, la cabinetul particular si a fost foarte draguta. Profesional, nu mi-am dat seama cum este. M-a luat in evidenta la 19 saptamani, pana atunci fusesem la dr. Sosievici de la Mat. Bucur, despre care eu si sotul meu ne-am dat seama ca nu era ceea ce ne doream. Daca ati nascut la Municipal, spunti-mi cum este acolo? Am inteles ca te tin in spital doar o zi jumatate, dupa nastere!?
Sa fiti voioase si sanatoase!!!


Am nascut eu la Municipal de curind. Conditiile sunt foarte bune, este curatenie,iar asistentele sunt foarte dragute. Normal,trebuie sa le dai si lor spaga de rigoare,dar in rest totul este bine.De tinut in spital stiu ca te tine 3 zile, asta in functie de felul in care nasti si de cum o sa te simti dupa aia.Despre doctorita de care ai intrebat nu am auzit ,dar oricum, la Municipal toti medicii sunt competenti si amabili si este foartre bine fiindca au sistemul acela roaming-in ,in care ti-l aduc pe bebe in camera la tine imediat dupa ce nasti,si inveti o gramada de lucruri interesante despre felul in care trebuie sa-l ingrijesti,cind ajungi acasa cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Pentru Diafera:
Fata frumoasa, am citit mesajul tau si… fiind o problema intima, o sa incerc sa iti trimit zilele viitoare un raspuns privat. Bucura-te fata frumoasa, din cate ai descris nu este ceva fara leac, asa ca… un bb. DIN VIITOR iti zambeste, dar si tu va trebui sa muncesti un pic pentru asta.

DARAEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

la Iasi, dr AKAD MARIA , maternitatea Elena Doamna.Are si cabinet particular, Echomed, in Pacurari, vis-a-vis de posta (pentru cele care cunosc Iasul). Nu am nascut inca, dar pot sa va spun ca toata sarcina m-a urmarit cu atentie. Am incredere in ea. Si inca ceva, nu este genul de doctor care sa astepte de fiecare data rasplata financiara. De fiecare data cind i-am telefonat a colaborat cu mine. Niciodata nu mi-a reprosat ca o deranjez la telefon pentru un lucru neinsemnat. Sunt curioasa daca mai sunt persoane care au nascut cu ea, si ce parere au despre ea. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Din Arad il recomand pe d-l dr.MICLEA IULIU - OBSTETRICA-GINECOLOGIE.

Mergi la inceput