Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mumulina spune:

Ploiesti - dr. Banciu Rosemarie.

,don'soara Alex si bb Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clara spune:

stie cineva ceva despre d-na doctor Constantinescu Camelia
(acum 4 ani era la spitalul Bucur).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marianar spune:

Dr. SORIN PUIA Maternitatea Giulesti, un excelent. Am avut o sarcina cu probleme....dar in final totul a fost OK. Am nascut prin cezaiana pentru ca in ultimul moment au mai aparut complicatii, dar iata-ne o mamica sanatoasa si un bb sanatos .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

ba ma ingramadesc eu sa nasc la bucur - deocamdata nu pot decat sa v-o recomand calduros pentru consultatiile si rabdarea cu care m-a ascultat si raspuns la nenumaratele mele nelinisti pe Dna Dr. Popa Elena. O sa revin cu amanunte dupa nastere.
Am inteles ca saloanele pentru mamici sunt de doua paturi si se practica "rooming-ul" - adica iti lasa bebitzu/a in camera.
La urmatorul control mi-a promis dna dr. ca ma plimba prin spital, asa ca o sa va mai pove eu.
toate bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Dr Aneta Andrei si Dr Mateescu---Sp Elias-Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Dr Constantinescu-Municipal.Gemenii mei s-au nascut sanatosi si am nascut normal.

"The trouble with experience is that by the time you have it you are too old to take advantage of it"
Jimmy Connors

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilly spune:

Un dr. de nota 10 este si Conea Mircea - Maternitatea Bucur

Lilly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ira spune:

Dr.Sorin Puia, maternitatea Giulesti, Bucuresti.

Irina si Sofia cea jucausa din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danv spune:

Nu va suparati,

sunt doctor, nu ginecolog, asa ca nu vred ca sunt partinitor; puteti aprecia partea "umana", cat de "intelegator" este un doctor, dar nu si profesionalismul lui. Am vazut medici care nu aveau nici o legatura cu stiinta, cu profesionalismul, si pacientii erau in extaz, si am vazut medici extraordinari, care erau foarte pregatiti, si care isi dadeau tot interesul si care nu erau aprecati de pacienti. Ma scuzati, dar pacientii nu pot aprecia profesionalismul unui DOCTOR.

Dan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salhiuta spune:

Din TIMISOARA-doctorul Olaru este cel care mi-a omorit baiatul si a nenorocit alte familii(i-am spus numele pt. ca l-am regasit la cei mai buni doctori din tim.)
In schimb doamnei doctor Gabriela Olaru eu ii datorez viata iar doctorului Cioata fetita care mi-a adus-o pe lume.

Mergi la inceput