Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inadia spune:

Buna!
Am vazut intamplator pe forum pomenit numele doctorului Tutunaru si va pot spune ca este un medic excelent.Eu am nascut cu el pe 28 decembrie 2002 o fetita si m-a ajutat foarte mult astfel incat in 30 de minute am nascut.A fost foarte,foarte bine.Nu pot decat sa il laud si sa ii multumesc.
Succes in alegerea celui mai bun medic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgy75 spune:

Stie cineva ceva despre dr. Lemente Gabriel - Polizu?
Sunt o viitoare mamica in 29 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natydea spune:

Dr. Marian Iliescu - sp. Filantropia
Sora mea a nascut 2 copii cu el si a fost foarte multumita. La al 2-lea copil, in iunie 2003, l-am sunat la ora 23.30 si a venit intr-o ora la spital cu toate ca nu era in Bucuresti!
Eu sunt pacienta lui si sunt foarte multumita. Atent, poti sa-l intrebi orice si pe deasupra e si foarte frumos. Sper ca foarte curand sa fiu si cu burtica!
Dea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliv spune:

A nascut cineva cu doamna doctor Trailescu de la Polizu? Cum este cu dinsa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela.mustaciosu spune:

Eu am nascut cu Dr. Gabriel Lemnete. E un super medic! Nu mi-a placut in schimb spitalul si nici cadrele medii (asistente), dar asta cred ca e la fel peste tot in Romania. Multa sanatate si nastere usoara!

quote:
Originally posted by georgy75

Stie cineva ceva despre dr. Lemente Gabriel - Polizu?
Sunt o viitoare mamica in 29 saptamani

dizyca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adlemi spune:

Parerea mea este ca Prof.Virgiliu Ancar (spitalul Pantelimonsi clinica Medsana)este un doctor extraordinar.Eu sunt insarcinata in 17 sapt. si am fost la el si inainte de a ramane insarcinata.Are o mana usoara, iti explica pe intelesul tau tot ce ti se intampla si mai mult decat atat,acum 4 ani mi-a ajutat o prietena, care avea atunci 33 de ani si pierduse 5 sarcini in luna mare, sa aiba un bb sanatos si voinic (asta fara inseminare artificiala).Te pune sa-ti faci toate analizele(te si cearta daca nu le faci...).Pentru mine este extraordinar!!!
In schimb, fiul sau, Benedict Ancar,la care am ajuns pentru o echo intravaginala-este oribil!!!M-a chinuit ca toti dracii pe masa aia, si pt ca bb era mic(din acuza unei dereglari a ciclului nu stiam varsta exacta) tot ce a gasit el de cuviinta sa spuna este ca nu am nici un bb, sau daca-l am trebuie sa-l dau afara!Nu conta ca testele de sarcina erau pozitive, bb nu exista! Dar, slava Domnului, bb este bine are 17 sapt. si 4 zile, dar datorita prostiei unui om era sa mor degeaba!
In alta ordine de idei, accidental am ajuns si la dna.dr. Diana Chiroiu. E scarboasa foc! Nu sa-mi explice, nu sa ma incurajeze...Un deranj total!
Asa ca revin: pt. mine Prof. Virgiliu Ancar este cel mai bun!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_noemi spune:

Eu am mare incredere in Dr. Parvu (clinica Medsana si Spit. Elias)! Am nascut cu el luna trecuta, pot sa spun ca este un om exceptional si un medic super!
Spit. este curatel si personalul de treaba. Cam multa "politie" la poarta, eventualii vizitatori au multe batai de cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

Stie cineva ceva despre dr. Toma Adrian - Cantacuzino? Nu am gasit nimic in mesajele anterioare.

Gia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilie spune:

quote:
Originally posted by lilie

Eu nu ti l-as recomanda pe LEmnete. din cauza lui am pierdut o sarcina in iulie ac pt ca dansul a considerat ca listeria (desi pozitiva) nu trebuie bagata in seama. O prietena a mea a nascut cu el si a spus ca nu-i mai trebuie in viata ei asa ceva. a nascut la aproape 7 Luni se simtea foarte rau si lemnete i-a spus sa se duca acasa si sa stea cu picioarele in sus In conditiile in care era grav daca nu se ducea din proprie initiativa la spital putea muri si ea si fata. din fericire sunt ok ambele.
mai bine du-te la Doamna Magda Petrache de la Polizu e super doctorita si femeie
quote:
Originally posted by georgy75

Stie cineva ceva despre dr. Lemente Gabriel - Polizu?
Sunt o viitoare mamica in 29 saptamani

dizyca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

daca aveti ceva informatii despre dr. bogdan marinescu, va rog dati-mi de veste. va pup, alina

Mergi la inceput