Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefy spune:

multumesc Iulia//

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

O cunoaste cineva pe d-na doctor(pediatru) M.Balgradean de la spitalul M.S.Curie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_risnov spune:

Dragi mamici cu burtici,
Sunt o viitore mamica , cam speriata de o doctorita incompetenta, Dr. Zorzan de la Polizu. Am o parere foarte proasta despre ea ca medic (mi-a citit gresit analiza de CMV, spunand ca sunt bolnava, cand de fapt aveam doar anticorpi, lucru aflat dupa multe cautari si stres), cat si ca om pentru ca nu a reusit sa comunice deloc cu mine, doar sa ma umple de nervi la fiecare control.
De aceea am schimbat-o si acum sunt luata in evidenta de dr. Paris Florentina de la Filantropia.
As dori sa aflu mai multe despre dumneaei, dar si despre conditiile din spital (curatenie, sala de nastere, rezerve, preturi pt. nastere si anestezist, etc.).
Multumesc mult! Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Am vazut ca Elenan si Corina teo au vorbit de dr.Dracea.Cum este?Accesibila? Elenan vrem un raspuns!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Soleil spune:

Buna, dragi mamici si burtici!
As vrea sa stiu daca este careva dintre voi care ar putea sa imi spuna mai multe despre dr. Viorel Calciu de la Filantropia. Eu mai am pana vine bebe pe lume - adica abia la primavara -, dar n-as vrea sa las problema asta pe ultima suta de metri.
Eu am fost pana acum de 2 ori la el la consultatii, mi s-a parut destul de dragut, rabdator, iti explica tot ce intrebi, dar mi s-a parut ca m-a chemat prea rar la consultatii. Prima oara am fost in 12 august si a spus ca ne mai vedem pe 2 octombrie! Intre timp, mi-a depistat o infectie din analizele facute in 12 august, pe care am tratat-o si am mers din nou la el in 2 septembrie. Probabil ca altfel il vedeam abia dupa 2 luni...
Asta mi s-a parut cam ciudat, ca in rest pare amabil si bine pregatit.
Multumesc frumos pentru informatii!

Soleil
"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tilis spune:

Ce stiti de dr. Maria Bari - Filantropia???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aramis spune:

Stie cineva ceva de d-na Mariana Banceanu de la Medsana?
N-am gasit nimic postat despre dansa.
Multumesc frumos
Loredana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hayat spune:



Dragele mele,
va rog mult sa imi spuneti daca stiti vre-un medic bun in Bucuresti in zona Mihai Bravu-Vatra Luminoasa-Muncii-Iancului, aproximativ. Sora mea e insarcinata in 6 saptamani si locuieste acum in Bucuresti, in zona de care va spuneam mai sus.
Sau daca ii puteti recomanda pe cineva in zona piata Romana (acolo lucreaza).

Multumesc mult
Loredana

Draga Loredana, ti-o recomand pe doamna doctor Ivanov, de la centrul ROMMED. www.rommed2000.ro, ca sa vezi exact unde este situat si cum ajungi acolo. Sper sa-ti fie de folos informatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Umflatzel spune:

draga clara si sandra,
si eu o sa nasc in decembrie la elias, cu dr. Parvu Ioan; am auzit numai lucruri bune despre el, si m-am hotarat sa nasc cu el; am fost de 2 ori pana acum la el (la medsana, nu am ajuns la spital, daca stii cand are program si la spital spune-mi si mie)- si mi s-a parut un bombon; mai vorbim, acum tre sa plec

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ma spune:

quote:
Originally posted by giulia

Buna tuturor :)

Sunt Giulia si este primul meu mesaj pe DC. Ma bucur sa va cunosc, si sper ca nu sunt off-topic daca va intreb ce ginecologi buni imi recomandati in Constanta? Sunt "burtica" de 9 sapt si am inteles ca mai sunt fete din C. pe forum.

Va multumesc




buna seara, giulia. am incercat azi sa iti trimit un mesaj pe e-mailul tau de yahoo, dar ... "failure". revin deci si iti spun ca probabil fiecare mamica ti-ar recomanda doctorul cu care a nascut, si sunt multi doctori buni in constanta. eu ti-l pot recomanda sincer pe dr. Dehelean Ioan, care m-a ajutat sa nasc o fetita de peste 4kg (eu fiind o mama de 50kg :-))). e adevarat ca nu am avut nici cea mai mica problema pe toata durata sarcinii, am nascut normal si fara sa simt absolut nimic. nu imi dau seama ce anestezice locale a folosit, insa durere (de altfel suportabila) nu am simtit decat dupa ce a iesit bebe si au urmat reparatiile. daca te intereseaza si vrei sa il contactezi, iti pot da nr. de telefon de la cabinetul lui, sau numarul de mobil. cabinetul este in zona Casa de Cultura.
iti doresc sa treci usor peste cele 9 luni si sa ai parte de o nastere fara probleme.

ma

Mergi la inceput