Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emaxx spune:

Buna fetelor,
Sunt in saptamana 30 si urmeaza sa nasc cu dl dr RADOI CRISTIAN, la sp Municipal.Am auzit mai multe variante de cost: de ex ptr cezariana -200-300 USD (doar doctorul).As vrea sa stiu mai multe despre acest spital.Daca stiti vreo una ceva imi dati si mie un semn?
Astept nerabdatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Buna emmax, eu am nascut cu Dr.Radoi anul trecut si am numai cuvinte bune la adresa dumnealui. Din pacate, parerile sunt impartite si a existat un post foarte negativ la adresa lui.
L-am intrebat pana inainte sa nasc cat va trebui sa dau pentru ca eram in aceeasi situatie cu tine, habar nu aveam. In permanenta mi-a spus ca nu e nevoie de nimic si ca doar anestezistul va trebui platit daca va fi nevoie de anestezie. Am nascut normal, fara anestezie pentru ca asa m-a convins el. Sotul meu i-a dat 100 USD si a fost multumit (sper ca PNA nu urmareste forumul asta) pentru ca nu am de gand sa fac rau nimanui. Si oricum nu recunosc nimic la o adica.
Am auzit ca la cezariana se da 150 doctorului sau 200 si 100 anestezistului. Eu am dat si moasei 1.000.000 ca a muncit biata de ea, nu gluma.
Apoi trebuie sa te pregatesti cu multi de cel putin 50.000 ca sa te bage asistentele in seama.
Iti doresc mult curaj si nastere usoara.
Cu drag, Nadina


Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manu2000 spune:

Poate sa ma ajute si pe mine cinema cum sa pot lua legatura cu Domnul doctor Badea de la Spitalul Municipal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Dr. Badea e plecat in concediu pana maine inclusiv De pe 10 il gasesti la el la cabinet sau la spital in ambulatoriu. Daca vrei numar de telefon si adresa ....le caut si le postez imediat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Cabinet Dr. Badea

Adresa: Bd. Alexandru I. Cuza nr 13 (piata Buzesti)

Tel: 021-212.78.09

tot aici o gasesti si pe Dna. Dr. Badea

succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manu2000 spune:

Multumesc mult de tot pentru ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenan spune:

Bucuresti: Dl. prof.dr. Bogdan Marinescu si dr. Laura Dracea - Spitalul Giulesti.
Cine vrea detalii poate sa ma intrebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corneille spune:

elenan,

Si eu voi naste tot cu Dr. Bogdan Marinescu, la inceputtul lunii septembrie. Sunt destul de stresata fiindca nu stiu daca vine noaptea de acasa sa te asiste. Stii ceva in acest sens, sau alte amanunte?

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CLAUDIA V spune:

Dr. Peltecu - spitalul Filantropia.
Il recomand din tot sufletul.
Este directorul de la Filantropia.
Nu sunt cine stie ce conditii in spital dar daca vrei cu adevarat un doctor "super" se poate trece cu usurinta peste micile incoveniente...Nu e ca la Municipal dar nici jalnic....
Iubeste fffff...mult copiii, este destul de tanar(in jur de 40 si un pic),are studii facute in afara, carti scrise, are rabdare si explica tot ce vrei sa aflii, dar mai presus de toate ESTE UN ADEVARAT DOMN.
Va rog sa ma crede-ti ca nu o sa regreta-ti daca va duce-ti la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sfia Geta spune:

Aceleasi cuvinte de lauda pentru dl. dr. Peltecu, dar atentie fetelor este extrem de ocupat. eu am fost urmarita de dansul la ambele sarcini, dar spre ghinionul meu a doua nastere a fost in noaptea de inviere, asa ca...am nascut cu medicul de garda.
Daca aveti intrebari va stau la dispozitie.Ca om este extraordinar.
Geta

Mergi la inceput