Copiii invata ceea ce traiesc

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Ma alatur si eu grupului de laudatori!!!
Am vazut pozele -mi-au placut si m-au impresionat foarte mult !!
Puiutul tau e dulce mica si o frumusica, la fel ca si mamica ei!
Interesant e ca eu mi te imaginam altfel; ti s-a intamplat vreodata sa-ti formezi o imagine despre o persoana atunci cand ii citesti mesajele ?; ei bine, sa nu rizi, dar eu mi te imaginam inalta, slaba si bruneta- poate pentru ca asa este o prietena de-a mea care e la fel de spirituala si are cam acelasi stil de scris ca tine...

Pupici,

Elena&Laura

Este mai important sa fii bun decat sa ai dreptate.

P.S. Am uitat sa-ti spun ca mi-a placut mult "copii invata ceea ce traiesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Multumesc si tie,Elena!...
Si mie mi se-ntimpla sa-mi formez o imagine diferita despre cineva...Da chiar asa de diferita?!?!?!?!?!Hihihi!Inalta,bruneta si slaba?!?!?!?De-o piticanie roscata,care mai mult se rostogoleste decit merge si mai bine-o sari decit s-o ocolesti ce zici?...

Sarbatori fericite!!!!
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

quote:
Originally posted by Veve
Inalta,bruneta si slaba?!?!?!?De-o piticanie roscata,care mai mult se rostogoleste decit merge si mai bine-o sari decit s-o ocolesti ce zici?...[/maroon]

Sarbatori fericite!!!!
Irina & Veve cea cumintzica foc!



Hai, mai, Irina, nu fii asa modesta !!! Arati foarte bine !

Elena&Laura

Este mai important sa fii bun decat sa ai dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doina spune:

felicitari Irina pt printesuca ta! doamne ce copil puternic ai! dumnezeule prin ce ti-a fost dat sa treci!!!! m-au impresionat la lacrimi pozele voastre! sa va traiasca veverita si sa-i traiasca si parintii ei minunati!
inca o data felicitari! nu mai stiu sa spun altceva decit... felicitari pt asa o mindrete de copil puternic si curajos!

va pupiceste cu drag
doina
(tot din iasi )

ps scuza-ma dar eu intru rar pe forum si nu-ti stiu povestea, dar la ce virsta s-a nascut ?

Doina&Carlita-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by Doina


ps scuza-ma dar eu intru rar pe forum si nu-ti stiu povestea, dar la ce virsta s-a nascut ?

Doina&Carlita-iubita


Mersi Doina draga!(din Iasi?)
Veve s-a nascut la 26 de saptamini si-ntr-adevar e un copilas puternic!Dar stii tu,D-zeu nu ne da mai greu decit putem duce si n-a fost chiar asa de ingrozitor cum pare!Dupa ce am fost siguri ca veve e bine si nu are probleme,a fost o adevarata binecuvintare s-o vedem crescind dintr-o minuta de fetita..
tie si Carlitei-iubitei!

Sarbatori fericite!!!
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Draga Veve,
Nu pot sa explic ceea ce simt si nu stiu daca ai trait vreodata asa ceva,dar eu vazind poza am senzatia ca te cunosc de cind lumea .Aveti o familie foarte frumoasa,veverita este o scumpa si voi la fel,emanati numai fericire si bucurie si cred ca oricine se simte bine in preajma voastra.Versurile de mai sus sint esenta educatiei unui copil si sper din toata inima ca eu sa pot sa-mi cresc copilul asa cum bine scrie aici.
Va doresc tot binele din lume si multa,multa sanatate!! de la Mihnea si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Pai poate ne cunoastem,Cristinica!Cine stie pe unde ni s-or fi intersectat drumurile...Scoli,liceu,facultate...N-am cunoscut multe Cristine la viata mea dat poate ne stim din vedere?!?!?...Si noi va pupam dulce,pe tine si pe ginerica..

Sarbatori fericite!!!
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Veve,draga,la cit sint de "tinara"(35 de ani)cred ca ne-am intilnit pe la gradinita(eu eram educatoarea....Hi!Hi!Hi!)!!!de la Mihnea si mami


PS Ma stradui acum sa "protapesc"poza lui Mihnea la 1 an
.
PS' Am reusit pe trei sferturi,dar ce este mai important se vede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Asa este!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliac spune:

Am copiat-o!

Mergi la inceput