Mamici din Arad...?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Buna dimineata, fetelor!!!
Imi place ca sunteti tare vesela si puse sotii...
Mai intrebat la ce ginecolog umblu...la Bunescu...
Chiar Anto, ai de gand sa o lasi pe Deni fara fratior sau surioara?????
Haide, ca nu-i bine sa fii singur la parinti...eu mai vreau unu dar peste vreo 2- 3 ani...
Pupici



CFloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Mai Clau ,oare de ce mergeti voi toate la Bunescu...?!Am glumit ,toate cunostintele mele merg la el si spun ca e un doctor f.bun dar si aratos .
Eu stiu ca nu e bine singur ,si eu sunt singura la parinti si de asta nu as vrea ca si Deni sa fie , dar eu am 38 de ani si cu prima sarcina am avut destul de mari probleme si mai am si alte motive care ma face ...inca sa mai stau pe ganduri desi mi-as dori f.f.mult inca un copil.Va spun eu daca e sa fie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Draga Anto, sa stii ca au dreptate cunostiintele tale in legatura cu Bunescu este intradevar un medic fffff aratos si e fff deschis la orice subiect...eu sunt ffff multumita de el

CFloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Vin saptamana viitoare acasa ,ce zici sa ne vedem?daca vrei lasa-mi nr.de tel pe privat sa te sun cand ajung.Cum ti-e burtica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:


Am dat de subiectul cu mamici din arad.Mai sunteti sau ati venit deja acas?
Eu tot stau cu ochii pe geam sa vad cind ninge ca de vreo 2 zile ma uit pe site-urile de meteo si anunta ninsoare.
La voi cum e vremea?
Alina 19 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

In primul rand ,bine ai venit Alina si ma bucur sa vad ca mai e cineva din Arad.La sfarsitul saptamanii s-ar putea sa plecam ,daca nu la inceputul sapt. viitoare.Aici e friiiig si ninge,a venit iarnaAlina tu unde stai in Arad?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Hello Anto,
ni ca am scris de numa si a picat server-ul!
Stau in confectii si acasa.Am ceva probleme si sint in medical de la 8 sapt.Mi-a fost tare greu pina pe la vreo 4 luni da acum mi-a trecut si raul si au ramas durerile de burtica cind mai rare cind mai dese.Asta din cauza ca nu stau in pat tot timpul si mai fac ceva efort cum ar fi statul la calculator sau datul cu aspiratorul.Cu aspi nu mai dau ca am avut niste dureri cumplite da mincare am inceput sa fac.
Voi cum va simtiti?Bag seama ca bine daca va incumetati la asa un drum.
Aveti grija cu gripa din Arad !
Va pup,Alina si bobo din burtica 19 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Egripa in Arad?!Nu ma speria ,am o frica de gripa...
Ai grija de tine si nu fa efort si eu am avut probleme in timpul sarcinii ,tot asa aveam durere de burta ,nu puteam sa merg pe jos nici o statie de tranvai.Eu stau in Vlaicu....poate ne vedem....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Hello anto,
am luat o pauza ca ma durea burtica.Poate ca am stat cam mult in fund.
Asta e mai iaucva papaverina da nu prea o suport.Mi-a dat doc supozitoare de lizadon da cica nu prea se gasesc.Joi merg iar la doc. Poate ne vedem.
Mai intru miine
Va pup. Alinasi bobo de 19 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Mai Alina ,dar e normal sa te doara asa rau?Pe mine nu ma durea chiar sa am nevoie de medicamente .Ai grija de tine si vezi ce zice doctorul .Osa ne intalnim sigur ,poate vrea si Claudelu sa vina .Ce se mai aude cu gripa?!

Mergi la inceput