Mamici din Arad...?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Draga Anto, burtica mea e ffff mare, dar sunt mandra de ea...La Arad vremea e ffffff rece, e ceata deasa, e fffff nasol afara...abia astept sa ninga, sa fie zapada,...imi place la nebunie zapada...e placerea mea...
A ta burtica ce face, cum te simti?
Pupici pe

CFloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Si aici e ceata si f.rece ,mie i-mi place cand ninge da nu cand e frig.Mai ales in Romania dupa ce ninge si se topeste e o flascaiala ca nu mai sti pe unde sa calci...
Amea burtica Clau face bine...,eu su sunt .Am o fetita de 12 ani care e la scoala acum ,imediat trebuie sa merg dupa ea .Dumineca ne intalnim fetele din Austria pt.prima data,abia astept o sa facem ceva poze si o sa punem asa ca o sa ne poti vedea daca vrei.
Te-ai gandit sa nasti normal sau cu cezariana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Anto, citisem inaintea ta ce-a scris Clau si m-am distrat nitel..de ce nu spui dom'le ca nu ai asa ca mine..
Sau poate e cazul sa fii asa....nu??Pupici, m-am bagat si eu p-aci..scuze...

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'
Iubi, mamica cu burtica:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Scuze, dar chiar nu am stiut...doar dupa ce am trimis mesajul m-am gandit sa-ti vad descrierea, si apoi m-am gandit ca nu esti ...dar totusi de ce n-ai putea fi :)))))))
Sa-ti traiasca fetita si sa ai numai bucuri din partea ei!!!
Sigur ca mi-ar place sa vad cateva poze cu voi...
La inceput m-am gandit sa nasc cu cezariana, dar acum parca totusi vreau natural...nu-i nimic sigur...cum o fi ...

CFloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Gabi de cE sa ne suparam ca te-ai bagat pe la noi ,ne mai ti companie si asa ne trebuie un "agitator" ca doar noi doua ce ne mai conversam pe-aici in speranta ca ne "vede" si alte mamici de prin scumpul nostru orasel ,chiar om fi numai noi de pe situl asta din Arad?
Gabi s-ar putea sa fie cazul ca de la o vreme si Radu si Deni i-mi tot propun si nu stiu ce sa fac... ,s-ar putea ca pana la urma sa se adevereasca spusele lui Clau ....,poate la anu ,ca mai tarziu...e prea tarziu .
Clau la ce doctor umbli?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

URA abia astept sa te vad cu burtica dar mai intai da-i o vizita pe la mine si dupa treci la treaba,sa vezi ce frumos e cu 2.asa ca sa programezi totul.

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Toria, hai pe ea, sa nu ramana Deni fara fratior sau surioara...ca timpul nu e pierdut..Zic eu, ca stiu ce rau e singurica...
Ne bagam si-aici la vorba, ca e prea liniste

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'
Iubi, mamica cu burtica:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Da le mai facem un pic de atmosfera la fete si la Anto un pic de curaj,asa a fost si la mine am asteptat 9 ani sa-l fac pe al doilea si e tare bine cu doi.

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

nu cred ca-i lipseste curajul..dar ar fi pacat sa fie Deni singura...eu i-am zis la mama daca e sa fie si acum(la 50 de ani ai ei) sa-l faca, ca eu il cresc(ei cica ii e rusine..na..).Chiar azi faceam misto de ea..da oare mai poate daca e...ca a intrat la menopauza..Intreb si eu na, ca nu stiu...

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'
Iubi, mamica cu burtica:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Doamne ce nebune sunteti ,m-am uitat de cel putin doua ori la subiect ,ma gandeam ca am ajuns iar la..Austria da vad ca a-ti venit voi la Arad ,sigur ca e nevoie de putina atmosfera...
Tori ce figura esti ,vrei sa ma vezi prima data fara burta ...bag sama ca tu pui ceva la cale....Osa ma vezi cat de curand da inca nu spun cand,vreau sa -ti fac surpriza ca prea te-am aburit ca vin de cateva ori si nu ma mai crezi...
Ba chiar curajul i-mi lipseste dar daca ma mai gandesc mult ajung sa-mi fac si eu curaj cand oi fi ca maica-ta Gabi(la menopauza)

Mergi la inceput