Sunt cel mai fericit Tatic - acum avem shi poze

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Eeee! bogu ,da stiu ca s-a lasat asteptat bebitul tau!!!!si eu care de o saptamina ma tot intrebam daca o fi venit s-au nu!!!hai sa fiti fericiti ,sa fie sanatos si felicitarii mamicii care "a facut treaba cea mai grea !!!"o adevarata eroina care merita toate florile din lume !!!

Aura&Luca,18 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veronicai spune:


Sa va dea Dumnezeu multa sanatate si sa va bucurati de baietelul vostru.
PUPICI pentru bb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

multumesc tuturor pentru urari shi pentru felicitari!
Multam din tot sufletul.
Shi voi sa avetzi parte in viatza numai de ceea ce va doriti.
Numai fericire shi sanatate va doresc.

Bogdan - un tatic extrem de fericit
shi acum cam obosit :O)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:


Bine ai venit Matei Alexandru, felicitari taticule si felicitari si refacere rapida mamico curajoasa!!!

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Bogule, nu am cuvinte...cred ca mi s-a-ntins rimelu`... Felicitari si-ti doresc sa ai in viata numai momente de bucurie, sa va iubiti si peste 60 ani la fel ca acum!

Carmen si Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roisin spune:

Bogule, hai ca m-ai emotionat de tot!
Sa-ti traiasca feciorul, bre, cuscre, sa fie sanatos si voios toata viata si sa va faca mereu fericiti asa cum esti tu astazi.
Felicitari Mihaelei si tie (n-as fi crezut ca ai sa rezisti la nastere, zau!), ma bucur nespus pentru voi! Sa fiti fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arabella spune:

FELICITARI!!! SA VA TRAIASCA!!!
Sa aveti parte de tot ce va doriti de la viata,si refacere rapida proaspetei mamici.

arabella & angelo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Bun venit pe lume MATEI ALEXANDRU ! Sa fii sanatos tun si fericit alaturi de minunatii tai parinti !
Tati Bogux si mami Mihaela FELICITARI,sa va traiasca odorul cel mult asteptat si sa va lumineze viatza pina la adinci batrineti !
Na,ca v-a mai divulg un mic "secret": bebeul vostru este nascut in zodia fecioarei, ascendentul il are in taur(ambitzios la maxim), luna o are in varsator,mercurul sta tot in fecioara(destept foc,ce mai )... click aici :

http://horoskop.noeastro.de/cgi/chart.cgi?
btyp=2at&rs=4&lang=g&cid=no1-03hfileJ5y2TD-i1063143085&pa=no1&nhor=1

Refacere rapida mamicei si sa vina cit mai repede cu Matei acasa la tati,cel nerabdator...

***Alba***
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Bogux,,,mai facut sa pling ...esti un tatic fericit si ma bucur pentru tine si familia ta....Sa va de-a DUmnezeu sanatate si bun venit pe lume lui Matei Alexandru...precum multe felicitari sotiiei tale caci a fost tare ...
Pupici

Elena cu burtica & sotul AL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sobo spune:

Felicitari si dumnezeu sa va dea in continuare toata bucuria pe care sunteti capabili sa o suportati. Cel mic sa va traiasca si sa fiti multumiti de el de fiecare data asa ca in prima zi cand a luat o nota buna.

Pentru tatic felicitari deasemenea pentru faptul ca a reusit sa transmita atat de bine din emotia pe care o traia. Iti dai seama ce va insemna peste ani sa citesti impreuna cu Matei Alexandru si mamica lui cele scrise acum!!!!?

Sobo si BB Dragos

Mergi la inceput