Sa nu astepti, mama !

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Anca_a, nu ma referem la ce ai scris tu.

Daca mai citesti odata de la inceput poate vei vedea unde suna a bascalie.

Crengu de iepurica Rianna (2.08.2008) si gandacel Cristian( 5 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

ortansa
mi-a palcut tare mult
cred ca asa suntem unele mai...altfel
mult timp mi-a parut rau ca a trecut asa repede timpull...imi doream mult sa nu creasca asa repede...pe urma am aflat ca e bolnavior si m-am invinovatit mult timp ca, poate, din cauza mea si a gandurilor mele nu merge ca ceilalti copii, si am asteptat sa mearga, a mers ..azi dimineata s-a trezit si asa a adormit a venit la mine in brate..e ditamai copilul ..mi-a revenit instant in fata cat era de mic ca nu imi trecea de burta cand il tineam de mine iar acum ii atarna picioarele
cred ca sunt sentimentala rau sunt si sub influenta unor vesti foarte proaste asa ca ma scuzati
dar oricum..mi-a placut mult

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

ptiuuuu maicaaaa... (cum ar zice mamaia ) ...nu va mai aprineti fetelor asa...relaxati-va ...daca stiam ca ajungem sa ne certam , pai il mai postam? ... oricum , acum imi pare bine ca l-am postat , ca de bine ce am bagat zazanie in oameni cu el ieri mi s-a stricat calculatorul si am pierdut tot ce aveam in el, inclusiv articolul (si muuuuuulte poze ). apoi, daca nu-l postam aici, mai aveam eu acum de unde sa-l iau? iaca ccc ca acum o sa-l iau iar si sa ma delectez din cand in cand cu el
Sibylle, scuze ca nu am vazut nu-ul. cred ca eram prea adormita cand am scris ...


Mamica fericita de Filip (06.03.2007) si Anastasia (03.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

[quote]citat din mesajul lui Ortansa

ok,cred ca nu s-a inteles din primul meu mesaj:eu am scris textul acesta cu ceva timp in urma.n-am pus afis cu el pe toate siturile,l-am scris intr-un blog dosit(zic eu),nu stiu unde l-a gasit anaemi,dar nu conteaza.nici nu ma laud,nici nu mi-e rusine cu el.
sentimentalism de duzina,false profunzimi,blabla...je m'en fiche.asa am simtit la momentul respectiv,asa am scris.sunt destule persoane care au inteles exact ce-am vrut sa spun.
continuati

Felicitari pt ceea ce ai scris: ai reusit sa cuprinzi totul in cateva fraze. Pe mine una, m-ai facut sa plang.
Numai bine!

http://litoral-bulgaria.travelplanner.ro/CASTIGA-o-VACANTA-de-PASTE-la-HOTEL-ATLAS-Nisipurile-de-Aur-ALL-INCLUSIVE?user=1218

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

foarte, foarte frumos. sa fiti sanatoase si sa va pastrati sufletul deschis. La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Ortansa
Anaemi

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput