Salutul...un "ceva" atat de complicat!!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Denizel, citatul din clasici (eu adica ) nu se potriveste deloc cu afirmatiile tale. Ai facut o varza ! Stiu ca esti acum intr-unul din acele momente cand dai cu bata in dreapta si-n stanga pe unde nimeresti, iar furia te impiedica ca gandesti ordonat. Eu te inteleg acum dupa ce ne-ai spus chiar in acest topic ca politetea altora te-a imbolnavit de nervi.

Totusi, data viitoare incearca sa le potriveste mai bine. Daca poti ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel
.... Vaz ca m-am ales cu [] capacitatea de a nu avea postari pline de penibil .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.



Crezi????....Neplacut rau...sa nu ai simtul penibilului! Denizel, numai bine iti doresc (sincer si fara ironie!) si inca ceva....poate incepi sa devii mai putin ranchiunoasa!!!! Unii stiu de ce!!!!

Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI POZE NOI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
Eu te inteleg acum dupa ce ne-ai spus chiar in acest topic ca politetea altora te-a imbolnavit de nervi.



Mariamunteanu, crezi ca ma mir ca iar ai inteles aiurea si ca spui ceva ce eu nu am spus never-ever? Neaaah...



Oanamada, asaaaa.... Ia spune-ne tu acuma, cum era imbracata azi de dimineata la 7,33 mama baiatului care face observatie baiatului care a aflat si de aia nu o mai saluta?
Da' vecinul de la 1 care se uita gales la tine, din cati pasi a ajuns la lift? I-a venit liftul din prima sau s-a auzit prin vizor cum injura ca i l-a furat nenorocitul ala de la 4 si ca ai bine o ia pe scari da' o sa i-o plateasca maine dimineata?

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Mariamunteanu, crezi ca ma mir ca iar ai inteles aiurea si ca spui ceva ce eu nu am spus never-ever? Neaaah...



Nu te miri pt. ca asa obisnuiesti tu sa faci .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Oanamada, asaaaa.... Ia spune-ne tu acuma, cum era imbracata azi de dimineata la 7,33 mama baiatului care face observatie baiatului care a aflat si de aia nu o mai saluta?
Da' vecinul de la 1 care se uita gales la tine, din cati pasi a ajuns la lift? I-a venit liftul din prima sau s-a auzit prin vizor cum injura ca i l-a furat nenorocitul ala de la 4 si ca ai bine o ia pe scari da' o sa i-o plateasca maine dimineata?



Eeei, dar vad ca te intereseaza amanuntele astea si ai oarece exercitiu in asemenea scenarii "de bloc". Vizorul tau trebuie ca e bine lustruit .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariamunteanu

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Mariamunteanu, crezi ca ma mir ca iar ai inteles aiurea si ca spui ceva ce eu nu am spus never-ever? Neaaah...



Nu te miri pt. ca asa obisnuiesti tu sa faci .




Oanamada, deci avem aici 2 impoliteti, da? Una made in Romania, alta made in Austria :)).
Daca vrei sa scapi de dintr-astia carora le sare artzagu' printre degete (si cu care n-ai tu nimica in comun, stai linistita :)), pleci din Romania, da' nici in Austria sa nu te duci, da?
Pentru ca, vezi: iti zic 'hallo' si dupa aia se intorc la rautatile lor .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel
pleci din Romania, da' nici in Austria sa nu te duci, da?
Pentru ca, vezi: iti zic 'hallo' si dupa aia se intorc la rautatile lor .



Mai bine sa se intoarca la rautatile lor decat sa dea peste rautatile tale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

draga,si inafara de tine si de Mariamunteanu cam cine nu o mai inghite pe Denizel? ca doar voi ce va mai pierdeti mintile cand apare.
Guestus,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Diadaniela, eu imi pierd mintile doar cand apare Brad Pitt, denizelii nu sunt genul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

io nu te inteleg cu brad Pitt asta.
i-a vezi aici!

http://www.youtube.com/watch?v=qiJlQHruPjw&eurl=http://www.melendi.tv/videos/


Mergi la inceput