Salutul...un "ceva" atat de complicat!!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Citat:
si mai mult decat sigur ale mele nu au fost 15, dar ale tale....au fost pe aproape de acest numar...



Oanamada, bunul simt exista sau nu exista.
Daca exista, e cam absolut asa si, sigur nu exista in comparatie cu ceva ce tu ai sa reprosezi altora.
Nu exista "am bun simt pentru ca eu am facut referiri la persoana lui Denizel de 9 ori, iar ea a facut referiri la persoana mea de 11 ori".


Da' lasa ca vorbim mai pe larg luni .
Acuma iti mai zic doar weekend reusit si sa schiezi cat de mult vrei tu :).

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.


Da, asa este...cum zici tu...inseamna ca nici tu nu esti persoana potrivita sa discuti despre politete din moment ce m-ai facut in mod explicit de mai multe ori tata- asa ca nici tu nici eu nu mai avem ce cauta in subiectul de fata!!!!
Luni nu mai discutam ca eu una chiar m-am plictisit de polemici sterile ....dar iti urez si eu un weekend placut si linistit!
Ps: avand in vedere ca este subiectul postat de mine si ca lucrurile au divagat de multa vreme in alta directie banuiesc ca (scuzati cacofonia!) pot ruga moderatorii sa-l inchida...raspunsurile au fost date, comentariile facute, chiar si cele care nu-si aveau loc...toata lumea este multumita, mai putin Guestus care inca nu a descoperit "ce problema grava am eu la radacini" de m-am gandit la un astfel de subiect!!!
O seara buna la toata lumea


Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI POZE NOI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Citat:

I-am multumit si pentru ca este singura de pe acest topic care a inteles si a spus ca subiectele de pe acest forum nu ar trebui sa fie o bataie de joc continua vis-a-vis de cel care posteaza, indiferent daca parerea lui este buna sau rea...si ca daca un om are un gand, o idee, o problema, sesizeaza ceva


Oanamada, respectul se castiga.

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

Citat:

I-am multumit si pentru ca este singura de pe acest topic care a inteles si a spus ca subiectele de pe acest forum nu ar trebui sa fie o bataie de joc continua vis-a-vis de cel care posteaza, indiferent daca parerea lui este buna sau rea...si ca daca un om are un gand, o idee, o problema, sesizeaza ceva


Oanamada, respectul se castiga.

Anca



io mi's foarte interesata cum se "castiga" acest respect (virtual, bineinteles!) sau cum se "evolueaza" virtual.

oana, am inteles bine, vrei inchiderea subiectului.
rog si eu moderatorii sa faca acest lucru!






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Nu trebuie sa fie nicio evolutie virtuala. De multe ori ajunge un singur mesaj pentru edificare.

Anca

Mergi la inceput