Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 97

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ema spune:

deci...care concurenta si-a schimbat toaleta de la semifinale...ca eu nu am sesizat...toate au avut aceleasi tinute...sau nu am fost eu atenta.
in alta ordine de idei...ce face departarea de casa de multi ani...negresit si fara ezitare am votat Romanca mea...ce pacat...ce pacat ca noi nu suntem asa de nationalisti ca altii...citesc si m-a crucesc cum tu ca roman sa votezi alta natie.Sa ajungi aici si sa ai o prestatie onorabila...asta costa multa multa sudoare si multa munca...macar ptr. asta si spun din toata inima....Succes ROMANIA!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Deci, ce cred eu:

Bosnia si Hertegovina 1
Franta 2
Norvegia 3
Lituania 4
Germania 5
Estonia 6
Grecia 7
Moldova 8
Turcia 9
Romania 10






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet

nemtii au scris aiurea despre noi in presa asa ca am boala pe ei oricat de sexos e...poponici




Hai mai unde sexos? Nu ati vazut ca nadragi mulati si argintii avea? Zici ca era stramosul lui Elvis . Sclipea cam tare "sexosul" ala

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3,www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi 4
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui DarkBendis

OK... votat de pe 4 telefoane



Idem. Sper ca anul asta sa primim ceva puncte de la Uk caci iar au votat in nr mare romanii de aici.
Hai Romania!


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Adrianka ai votat tari diferite de pe acelasi telefon si nu aceiasi tara de aceea a mers ca si noi am votat si Romania si Portugalia pe de aceleasi numere de tel si a mers.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Albania nu v-a placut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Citat:
citat din mesajul lui elvie
Pe voi nu va sperie tipa din Suedia?




Ba da...mai ales cum am vazut-o in secventele astea de la sfarsit...zici ca e din filmele Lord Of The Rings

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3,www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi 4
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Am votat-o si eu pe Elena, desi nu mi-a placut si zisesem ca nu votez azi. Sper sa ocupe un loc onorabil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Da, da, naspa neamtul cu nadragii aia sclipiciosi. Da' melodia dragutica.


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mama tare-s curioasa care-i clasamentul
asa daca ar fii dupa public cred ca o sa fie ori turcia ori norvegia pe primul loc
dar sa vedem ce zice juriul...ma bazez pe ei...sper sa nu fie corupti

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput