Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 95

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

franta, portugalia, islanda,grecia, azerbajian, moldova, estonia, finlanda, uk,spania

a..si finalnda a avut show-ul de la sistem, numai ca pe noi nu ne-au lasat atunci...

my somebody....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Gata, am descoperit numerele, dar nu pot suna, am trimis 4 sms-uri de pe 4 telefoane diferite


Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Noi am votat Romania si Portugalia.

Elena a avut emotii si mi s-a parut putin mai slab decit marti dar desigur ca am votat cu ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mie mi-a placut Norvegia,Croatia,Bosnia,Finlanda,Irlanda,Moldova,Portugalia ... Si Elena noastra ca e frumoasa,finutza,super sexoasa .Melodia e asa si-asa,placuta ... dansatoarele ok.
Am remarcat ca cele mai jenante pe cea din Ucraina,pe turcoaica si cam toate celelalte care au cantat pe ritmuri orientale.Exceptie Azerbaidjan (sigur nu scrisei corect ) Nu prea-s genul meu orientalele. La sexosi ii pun pe neamt si pe grec .
Patricia imi place in general cum canta, dar nu prea avea ce cauta aici.
Acu-i acu!
Sper sa fie Elena noastra printre primii

MONI 27s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

deci nu putam vota de mai multe ori:;?


s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Danyce la mine a mers sa sun din prima! Am dat si sms-uri de pe toate mobilele din casa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

am si sunat, de pe fix...ca normal ca nu puteam si suna de pe mobil daca am votat o data prin sms

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Buna, am intrat si eu la spartul targului. Eu prevad asa: 1 Norvegia, 2 Franta, 3 Moldova, de fapt astea sunt preferintele mele. Elena noastra nu mi-a placut nici acum, nici la finala din Romania dar sper sa iasa in primele 10.

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Intreb si io, de ce ii zice camera verde la sala asta mov unde stau concurentii?

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

multumim pemtru vot, celor din afara tarii, in voi sta speranta noastra.

Mergi la inceput