Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 93

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

io votez cu grecul. putea nici sa nu cante, doar sa se fatzaie pe scena si tot cu el votam v-am zis ca am o slabiciune pt el. Sakis, Sakis!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Spania... mult zgomot pentru nimic .

Incepe votarea.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3,www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi 4
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

DA, si mie mi s-a parut mai slabut ca in semifinala Elena
si tot cu aceeasi rochie...Doamne cand o sa ne invatam minte...putea o casa de moda sa-si faca reclama si sa o imbrace...
ma rog...am avut emotii si mi-a placut ca e a noastra
Hai Romania!

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

Hai cu votu' !

Petruta & bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

incep emotiile...suedia, norvegia,franta, estonia, lituania,rusia,moldova..au fost foarte multe melodii frumoase anual acesta.greu de ales finalistul.
despre romania...spre sa fie in primele 15( dar nu cred).



bafta romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Bianca, gand la gand .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elvie spune:

Eu zic ca ,Bosnia ,Norvegia ,Turcia,,Moldova,Danemarca ,Azerbaigean ,Portugalia,Germania,Malta, o sa aiba cele mai multe puncte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Si eu cred ca Elena o sa ia o pozitie onorabila, desi comentatorii olandezii nu prea sunt incantati. Dar ei asa-s de obicei, le e ciuda ca ai lor reprezentanti nu- s in finala. Pana acum, in afara de Franta si Moldova n-am auzit sa le placa ceva la olandezi...

Moldova si Norvegia mi-au placut cel mai mult. Moldova per ansamblu si Norvegia mai ales pt "poveste", nu neaparat pt cantecul in sine.

Grecia - aiurea a fost cantecul, dar Sakis sexos, ca de obicei. O prietena olandeza, ce se uita la un moment dat cu mine la grec a exclamat "hm, asta e cu siguranta gay"..

Azerbaijan - tipa e de o mie de ori mai frumoasa decat cantecul, asa ca va fi votata de multi barbati.

Franta - superb. Dar nu stiu daca europenii chiar o vor vota in masa, dupa cum se asteapta francezii, chit ca e ea star international.

Turcia -idem Azerbaijan

Fetele din Olanda - pls nr de trimis sms!!! ca le-am ratat din cauza csa sotul aspira tocmai prin fata pe la televizor

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:


"Elena, Romania (22)
"I had a little problem in one of the rehearsals for the Final – I fell, but was caught by the backing vocalists. I changed my dress for the Final, which was why I tripped. But this shouldn't be a problem again. After performing on stage, I always feel great energy and confidence, it's a great feeling."
"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Strainatatea...hai cu voturile ca voi suneti salvarea noastra

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3,www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi 4
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput