Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 92

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Mai dar macar face show, asta cu focul pe scena am inventat-o noi cu Sistem. Dupa mine aia a fost cea mai buna prezentare a noastra la Eurovision

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mai e una si gata!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

astea de la Spania sunt ritmuri orientale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biancas

Mie nu prea mi-a placut Elena. Nici in semifinala nici acum. Dar sunt romanca asa ca...tin cu ea normal.
Ce nu inteleg e de ce e tot cu rochia din semifinala . Nu a avut bani sa isi cumpere alta rochie?

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3,www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi 4
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...


Si eu m-am mirat la faza cu rochia ca ziceau ca acum, la finala poarta o rochie roz cu cristale nu-s-de-care.

Finlanda aduce cu DJ Bobo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

La spaniola imi place.... rochia, corpul si cum a disparut. Cam atat

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

si mie mi s-a parut mai slaba prestaia romaniei ..dar sa fiu sincera ar trebui sa fie printre primele 6 locuri


finlanda e frumoasa melodia..dar cantata de altii

spania....e tare meldoia..si e si ultima..deci sigur se va clasa bine...

my somebody....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucami

Citat:
citat din mesajul lui Biancas

Mie nu prea mi-a placut Elena. Nici in semifinala nici acum. Dar sunt romanca asa ca...tin cu ea normal.
Ce nu inteleg e de ce e tot cu rochia din semifinala . Nu a avut bani sa isi cumpere alta rochie?

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3,www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi 4
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...


Si eu m-am mirat la faza cu rochia ca ziceau ca acum, la finala poarta o rochie roz cu cristale nu-s-de-care.

Finlanda aduce cu DJ Bobo.

Raluca si Maria Bucuria (15 iunie 2007)

Pozici Maria



Pote or fi cazut cristalele de pe rochie si deaia nu a putut sa o poarte . Ce prostie sa te imbraci la fel ca data trecuta..

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3,www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi 4
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RazaDeSoare spune:

Ca in semifinala,Elena a fost nesigura pe ea.Ii cam tremura vocea.Insa au fost altii cu melodii mai slabe.Ukraina,Grecia si UK mi-au placut cel mai mult.

_
http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Spania - lame, lame..

poate vor sa ia voturi de la turci si altii asemenea..

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Or fi cazut cristalele! Lasand gluma la o parte, poate ca i s-a parut ca nu se potrivea cu tema si cu costumatia celorlalte...

Spania nu mi-a placut.

Mergi la inceput