O minunatie! Musai s-o vedeti si voi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

f frumoasa si f deosebita ! si lui tati i-a placut micuta tarancuta. parca este o papusica de la artizanat !
foarte frumoasa!
sa va bucurati de sofia !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

O papusica frumoasa foc. Am vazut si celelalte poze, deosebite, acum piticul meu ma someaza sa i-o mai arat pe bebe fluturasa, poza aia ii place lui. Mie imi place cea cu floarea, e minunata. Sa va traiasca papusica !

Carmi si Fabiano-om-mare, ca papa:D (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika12 spune:

Marina, fetita ta este superba, iar fotografiile o pura delectare estetica.

Al cui este "ochiul fotografului"? Al tau? Al sotului? Ce minunate sunt pozele voastre!

Cred ca adresa aceasta va poate folosi drept sursa de inspiratie pentru fotografiile ulterioare, aveti si talent, si model, si inspiratie...[http://geddes05.skyrock.com]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

multumim inca o data de aprecieri
ochiul fotografului AMATOR este al meu

_

Marina de ANA SOFIA 05.08.08

POZE

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

multumesc de link, stiu de anne geddes dar pana a ajunge la profesionalismul ei am inca de invatat mult

_

Marina de ANA SOFIA 05.08.08

POZE

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Foarte frumoasa . Sa va traiasca!
Nu stiam ca se gasesc costumase asa de mici.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika12 spune:

Marina, fii sigura ca nu esti departe de profesionalismul Annei Geddes!

Singura diferenta este ca ea lucreaza cu o intreaga echipa tehnica, cu o multime de copii pe care ii "recruteaza" in maternitati (este foarte atenta la conditiile de confort si de securitate ale bebelusilor) si ca are in egala masura la dispozitie toate mijloacele tehnice pentru a realiza colajele ei care ne incanta!

Dupa parerea mea, o fotografie care reuseste sa scoata in evidenta "personalitatea" bebelusului este o fotografie reusita. Ori fotografiile fetitei tale facute de tine au reusit aceasta performanta, fara ca tu sa fii fost inconjurata de un intreg platou tehnic! Bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

mika, eu cred ca ea este expresiva si face pozele frumoase. dar ai si dreptate.... daca as avea eu un studio profesional si niste decoruri meseriase....poate mi-ar iesi ceva mai fain

_

Marina de ANA SOFIA 05.08.08

POZE

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Papusica!!

Monica 28+ , www.totsites.com/tot/babiesbutterfly" target="_blank">waiting for my butterflies

I don't want your offerings, and I don't want your sacrifices; I want you to know me and to love me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

si aceasta fetita mi-a placut mult chiar daca esti mai maricica.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput