Guvernul DC

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

pai: razbel- nu, interne- nu, informatii si contre -nu, cultura -n'am, .... GATA! AM GASIT! VICE-PRIM-MINISTRU ca am auzit io ca daca nu ai spate nu faci nimic, si ca de fapt "spatele" e ala cae conduce
Asa ca voi fi undercover

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuri spune:

daca ma votati la minister, promit sa nu interceptez convorbirile private dintre memri, cum face Base' cu poporul roman, in ziua de alegeri ajut batranii pensionari cu zahar lapte carne oua, ce mai, capra cu trei iezi electorala.
am un cv bogat:
- m-am nascut in 1975 din doi parinti moldoveni si seman cu postasul
- sunt al cincilea copil dintre toti cei patru frati ai mei
- sunt orfan de mic, eu de fapt neavand mama, cea care m-am nascut fiind o matusa.
- in 1977 am inventat mesul pe jos
- in 1978 am inventat roata
- iar in iara lu 80, am inventat apa calda
- in anii tineretii am ajutat la alegerea manualului de gramatica. chiar eu le sortam pe cele de matematica si gramatica de ziare si hartie igienica si le aranjam in magazia de maculatura.

ca studii, sunt studios, mare parte a tipului precatindu-mi-o la baut in parc.am studiat la iasi, batutu', bautu si fut..gitu.
post universitar, am studiat furatu de la moldovenii de peste prut.

activitate profesionala:
am activat in informatii inca din perioada de spermatozoid, eu fiind cel care ii aduceam informatii ovulului despre viitorii si potentialii atacatori

platforma electorala:
voi face mult, mai mult decat imi sta in putinta si chiar mai mult decat atat.voi fi foarte foarte si de ce nu, daca munca mi-o cere, voi fi prezent si la servici.
daca ma alegeti, sa va dea domnu' sanatate ca buni oameni mai sunteti si de nu, niste kakanari, care eu nu am nevoie de minister care este.

Daca nu ma alegeti, sa vi se arda mamaliga pe foc, sa va prindeti ciorapii aia noi in cuiele din pantof.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuri

daca ma votati la minister, promit sa nu interceptez convorbirile private dintre memri, cum face Base' cu poporul roman, in ziua de alegeri ajut batranii pensionari cu zahar lapte carne oua, ce mai, capra cu trei iezi electorala.
am un cv bogat:
- m-am nascut in 1975 din doi parinti moldoveni si seman cu postasul
- sunt al cincilea copil dintre toti cei patru frati ai mei
- sunt orfan de mic, eu de fapt neavand mama, cea care m-am nascut fiind o matusa.
- in 1977 am inventat mesul pe jos
- in 1978 am inventat roata
- iar in iara lu 80, am inventat apa calda
- in anii tineretii am ajutat la alegerea manualului de gramatica. chiar eu le sortam pe cele de matematica si gramatica de ziare si hartie igienica si le aranjam in magazia de maculatura.

ca studii, sunt studios, mare parte a tipului precatindu-mi-o la baut in parc.am studiat la iasi, batutu', bautu si fut..gitu.
post universitar, am studiat furatu de la moldovenii de peste prut.

activitate profesionala:
am activat in informatii inca din perioada de spermatozoid, eu fiind cel care ii aduceam informatii ovulului despre viitorii si potentialii atacatori

platforma electorala:
voi face mult, mai mult decat imi sta in putinta si chiar mai mult decat atat.voi fi foarte foarte si de ce nu, daca munca mi-o cere, voi fi prezent si la servici.
daca ma alegeti, sa va dea domnu' sanatate ca buni oameni mai sunteti si de nu, niste kakanari, care eu nu am nevoie de minister care este.

Daca nu ma alegeti, sa vi se arda mamaliga pe foc, sa va prindeti ciorapii aia noi in cuiele din pantof.

In fiecare stanca exista o statuie..ceea ce ne lipseste este cunoasterea...si dorintza de a fi sculptori


Ministru' de razbel vrea sa-i aduci si gazu' de la rushi !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuri

daca ma votati la minister, promit sa nu interceptez convorbirile private dintre memri, cum face Base' cu poporul roman, in ziua de alegeri ajut batranii pensionari cu zahar lapte carne oua, ce mai, capra cu trei iezi electorala.
am un cv bogat:
- m-am nascut in 1975 din doi parinti moldoveni si seman cu postasul
- sunt al cincilea copil dintre toti cei patru frati ai mei
- sunt orfan de mic, eu de fapt neavand mama, cea care m-am nascut fiind o matusa.
- in 1977 am inventat mesul pe jos
- in 1978 am inventat roata
- iar in iara lu 80, am inventat apa calda
- in anii tineretii am ajutat la alegerea manualului de gramatica. chiar eu le sortam pe cele de matematica si gramatica de ziare si hartie igienica si le aranjam in magazia de maculatura.

ca studii, sunt studios, mare parte a tipului precatindu-mi-o la baut in parc.am studiat la iasi, batutu', bautu si fut..gitu.
post universitar, am studiat furatu de la moldovenii de peste prut.

activitate profesionala:
am activat in informatii inca din perioada de spermatozoid, eu fiind cel care ii aduceam informatii ovulului despre viitorii si potentialii atacatori

platforma electorala:
voi face mult, mai mult decat imi sta in putinta si chiar mai mult decat atat.voi fi foarte foarte si de ce nu, daca munca mi-o cere, voi fi prezent si la servici.
daca ma alegeti, sa va dea domnu' sanatate ca buni oameni mai sunteti si de nu, niste kakanari, care eu nu am nevoie de minister care este.

Daca nu ma alegeti, sa vi se arda mamaliga pe foc, sa va prindeti ciorapii aia noi in cuiele din pantof.

In fiecare stanca exista o statuie..ceea ce ne lipseste este cunoasterea...si dorintza de a fi sculptori



Pai, Tzuri, nu avem cum se votam la mani****re ca acolo sefii se schimba numai dupa prezidentiale..Informatii, contrainformatii si dezinformare.. sunt desemnatii de presedinte..asa ca deocamdata aia raman.
Ai mai avea optiunea sa iei Internele sau Razbelu, dar TOT ministeru, nu alegem structuri pe criterii discriminatorii.

Eni, mama de baietzi - Petru (14.08.2003) si Toma (29.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuri spune:

Acu' fara gluma, ma intreb unde s-ar fi ajuns daca am refuza sa facem imprumuturi din banca, daca am refuza sa platim preturile inexplicabile ale locuintelor si pretul pe carnea infestata si lipsita de cel ai mic element sanatos, importata de nu stiu unde.
ce s-ar intampla ? bancile si-ar micsora dobanzile deoarece nu ar mai avea clienti iar constructorii ar micsora preturi la vile si apartamente.si cate am mai putea face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Io vreau ministru de finantze, vai mine si de noi de nu dati cu votu` dupa mine


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

Io vreau ministru de finantze, vai mine si de noi de nu dati cu votu` dupa mine


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze


da' nu vrei ministrul agriculturii? Ca am auzit ca faci o ciorba de peshte....

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Citat:
citat din mesajul lui marami

Io vreau ministru de finantze, vai mine si de noi de nu dati cu votu` dupa mine


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze


da' nu vrei ministrul agriculturii? Ca am auzit ca faci o ciorba de peshte....

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



buey, iar te gandesti la mancare?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
buey, iar te gandesti la mancare?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




ti-e foame???

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
buey, iar te gandesti la mancare?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




ti-e foame???

poze, Just Me
ambitioasa




ar fi cazul sa-i fie si ei foame da-te bine pe linga marami, sa vezi ce mincare face...

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput