Guvernul DC

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Io nu candidez decat daca-mi dati masina de serviciu, 3 apartamente in Buc si doua case de vacanta, sansa ca fi-mea sa faca gradinita la Oxford si matza sa manance numai Sheba de iepure, zilnic!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Atita timp cit este roman, poate locui unde vrea el.
Desiree2002, hai sa incercam sa nu mai fim atit de rai, cind chiar nu e cazul!


desiree, nu te supara pe mine. nu am vrut sa sune tendentios mesajul meu, numai ca al tau cam asa pare


*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



Nu ma supar. Poate parea rau mesajul meu dar sincer nu asta imi era intentia. Scuze daca asa s-a inteles.

_
Victoria Isabella

http://picasaweb.google.ca/nadia.boga/VictoriaIsabella02

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Eu as veni cu o propunere:toti userii care intra pe acest subiect sa-si aleaga un minister(desigur, in domeniul pe care il cunoaste)si sa vina cu propuneri.
In acest fel putem sa le dam idei "inocentilor" alesi sau putem sa ne impunem anumite idei.
Grupati pe "Ministere" si mai ales cu cei in cunostinta de cauza, cred ca putem sa formam un curent de opinie care sa fie eficient.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

asta da, dar ce bine ar fi sa ne si asculte cineva...

Dupa cum zicea si Marius, interesele private, mai ales primeaza in politica, si apoi, daca vrem sa vorbim serios in aceasta problema, nu o sa avem sorti de izbinda, sau mai stii.....au plecat petitii de aici si au reusit

kari imi storc creierii, da' nu vaz vreun neuron sa vrea sa zica ceva, chiar cu la timpla

Tzuni asa te vreau! Clar, scurt si la obiect. Ai putea intra in politica, ai potential

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuri spune:

b.nica, se voteaza.eo-s pro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Tzuri alege tu primul Ministerul pe care punem tunurile.
Daca interesele nu-i sensibilizeaza la propunerile noastre insistam si noi pe diverse cai, ca suntem destui .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

io ma propun singura!
Ministru' la razbel
(io-s de la pash'opt)
Cu pacea raspunde altcineva..da' io-s mereu pe picior de razboi !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

M-as propune si eu la un minister, dar asta ar insemna sa ma deconspir si maaama cate rosii as mai lua dupa aia...nu m-ar mai spala toatae apele Pamantului..si nu-s chiar asa indragostita de rosu..Asa ca stau in banca mea..e usor in opozitie.

Gabriella1, asteptam programul.

Eni, mama de baietzi - Petru (14.08.2003) si Toma (29.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Gabriela asa proaspat candidata la Armata(zic asa ca poate mai sunt amatori si atunci vom trece la alegeri) ce masuri ai lua in legatura cu romanul ranit in Afganistan?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

io ma propun singura!
Ministru' la razbel
(io-s de la pash'opt)
Cu pacea raspunde altcineva..da' io-s mereu pe picior de razboi !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




Alo! Cucoana! Vezi-ti de internele lu' matale si lasa-miarmy in pace, clar?

(a inceput campania electorala, deci batalia pt ciolan! )

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput