vanatorii lu' peste

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

adusca, si eu tot asa am dat tarcoale, ce sa spun si cum sa iti spun. M-am gandit mult la tine si la Bulina, sper sa fii puternica asa cum ai fost mereu. Te admir foarte mult, poti sa ai grija de micutii aceia adorabili (sunt corcitura de birmaneza, nu?), eu nu sunt atat de puternica cum esti tu, mi-am pierdut 2 pisici anul acesta si am trecut pe cresterea altor specii. Tin pumnii sa reusesti tot ce gandesti!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> o sa implinesc 9




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Adusca revin, pana acum am vazut toti pisoii. sunt frumosi foc.. inca nu am reusit sa-mi gasesc un preferat. Sunt toti ai tai?

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> o sa implinesc 9




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Tocmai am vazut la stiri si in ziar ca un cioban care isi apara cainii de un vanator a fost impsucat in brat.
Oare oamenii astia(vanatorii) se cred mai presus decat legea?

I-am povestit si prietenului meu ce ti s-a intamplat si a spus ca oricum vanatorii nu au voie sa umble cu cainii liberi , doar este lege.Ca sa nu mai spun de focurile de arma trase in sat si de perimetrul larg in care au "vanat".

Superdraguti pisoii

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

da, sunt toti ai mei, adica astia doi mici pufosi, corcitura intre siameza si birmaneza (sau persana?), si inca doi mari, tot corcitura.
Bulina era singurul de rasa pura, dar nu asta era motivul pt care eram atat de mult atasata de el. era cel mai afectos, cel mai jucaus, cel mai, cel mai...
daca imi iese certificatul medico-legal care atesta ca a fost impuscat, nu ma las, ii dau in judecata.
si nu vreau neaparat daune, pt ca nu mi-l mai poate aduce nimeni inapoi, vreau doar sa iau atitudine.
mi se tot spune s-o las balta ca-s oameni cu bani si n-o sa am castig de cauza.
si eu ce sa fac? sa ma ascund in casa cand se deschide sesonul de vanatoare la mīte?

fetele de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

adusca, cati sunt de frumosi. Sa te bucuri de ei cat mai mult. Cred ca e bine ce vrei sa faci, nu poate orice sa face ce vrea, nu? Bafta!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> o sa implinesc 9




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Adusca cum te mai simti? Cum e cu cele doua pisici in jur?Luni e o zi importanta, iti trimit gindurile mele cele mai bune de pe acum.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

Multumesc Vik, in general ma simt bine, am si eu emotii pt luni, ...... sunt optimista (dar si realista).
Ghemotoacele s-au acomodat excelent, sunt jucause si fireste ca m-au facut sa mai uit de Bulina.

fetele de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Adusca: Dumnezeu sa fie mereu cu tine. Interventia de maine sa se finalizeze favorabil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

L-am vazut si eu pe Bulina.
Era superb!!!Imi pare nespus de rau!Si eu i-as pe cretinii aia.

Unii sunt de o cruzime de neimaginat.Imi aduc aminte cind eram copil la bunici in sat si cum baietii chinuiau pisicile.Ii uram de moarte!Plingeam siroaie de lacrimi noi fetele ,sa le lasa in pace.De unde!
Stiti ce le faceau,le udau cu motorina/benzina si le dadeau foc...
De genul asta sunt probabil actualii vinatori!BLEAH!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas

www.flickr.com/photos/moodyamira2" target="_blank">Pozici
www.flickr.com/photos/moodyamira2" target="_blank">Noutati
www.flickr.com/photos/moodyamira2" target="_blank">Amira scolarita
www.onetruemedia.com/my_shared?z=30f78e9baad27e25a5c2d1&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> la joaca si undokai

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Adusca eu in ultima vreme ma tot intrebam ce se intampla cu tine...ca parca scriai tare rar....imi pare rau ca a trebuit sa deschizi subiectul in urma a doua nenorociri: boala si bulina. Oroare ce au putut sa faca oamenii aia....asa e cand isi face testosteronu' de cap si atinge cote maxime. Sa-i ia naibii de nenorociti. Bine ca ti-ai luat alte doua matze....mie mi se pare tare frumoase, mai ales cea maronie cu ochi albastri.
M-am ingrijorat in schimb cand am citit de boala ta...ti-as recomanda si eu mai degraba Clujul sau Viena daca sunt bani. Eu vorbesc germana, zi-mi daca vrei sa contactezi sau sa scrii cuiva. Sanatate multa iti doresc si curaj. Acum trebuie sa te gandesti la tine...in plus tocmai te-ai procopsit cu doua mate superbe.

Mergi la inceput