nu stiu ce sa mai fac

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hakimela spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu1

[u]Zina, cred ca inteleg situatia ta. Mie ca si barbat nu imi place ce face sotul tau.[/u] parerea mea este ca daca intr-adevar vrea si el sa continuati, va accepta conditiile tale(sa mergeti la un consilier)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Hakimela

Citat:
citat din mesajul lui bubu1

[u]Zina, cred ca inteleg situatia ta. Mie ca si barbat nu imi place ce face sotul tau.[/u] parerea mea este ca daca intr-adevar vrea si el sa continuati, va accepta conditiile tale(sa mergeti la un consilier)



scuze dar nu inteleg semnele astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu1 spune:

se pare ca am deranjat doamnele de pe forum. asta e! ar fi bine sa vada de ce are nevoie un om suparat! nu cred ca un om suparat are nevoie de incurajari de genul OMOARA PE CINE TE-A SUPARAT! sau, doar la unii reactionam asa.........multumesc oricum! mi-ati intarit suspiciunea despre cum se trateaza cazurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
cred ca nu imi va mai trece prin cap vreo alta aventura


Crezi? Mai bine ai sti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisseis spune:

Ai un tupeu fantastic! Nu meritai a doua sansa.
Ai inselat-o o data, o vei mai face, iti sta in fire asta.
In general barbatii nu sunt capabili sa aprecieze ceea ce au acasa(sa ma scuze exceptiile).
Dar nu m-am putut abtine vazand specimenul care a postat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisseis

Ai un tupeu fantastic! Nu meritai a doua sansa.
Ai inselat-o o data, o vei mai face, iti sta in fire asta.
In general barbatii nu sunt capabili sa aprecieze ceea ce au acasa(sa ma scuze exceptiile).
Dar nu m-am putut abtine vazand specimenul care a postat.
vazand felul in care ai vb cu mine ,am intrat sa vad ce pb ai tu. sincer, te compatimesc!(specimen, cred ca era cel care nu vroia sa te iubeasca pt ca esti divortata).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisseis spune:

Pai ce nu poti tu intelege, bubu 1, e ca un barbat care nu poate iubi o femeie pentru simplul motiv ca e divortata, nu se poate numi barbat.Poate de-aia si crezi ca fosta ta sotie nu poate fi iubita de altcineva.
Fereste-ma Doamne, in continuare de astfel de "barbati"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisseis

Pai ce nu poti tu intelege, bubu 1, e ca un barbat care nu poate iubi o femeie pentru simplul motiv ca e divortata, nu se poate numi barbat.Poate de-aia si crezi ca fosta ta sotie nu poate fi iubita de altcineva.
Fereste-ma Doamne, in continuare de astfel de "barbati"!

cred ca nu ai nteles subiectul. pe scurt...eram putin disperat ca poate nu voi mai primi o sansa.imi pare rau pt intamplarile urate prin care ai trecut, dar nu te razbuna aici pt ele.nu cred ca o femeie divortata nu poate fi iubita...pt ca sunt si unele specimene care isi asuma si responsabilitati daca iubesc cu adevarat.

Mergi la inceput