SNSPA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

sa-nteleg amik-ule ca tu ai pile?

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

Dl prof. univ. dr. doc. CM DRAGAN - va spune ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zeeva spune:

Bine v-am gasit. Ce mai e nou prin SNSPA? Eu am terminat SP in '99 si masterul la acelasi profil in 2001. E cineva de la Politice pe aici?
succese plenare,
Z.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelursu@k.ro spune:

Da' la comunicare litere IDD, an III (sper IV in curand) e cineva? Pupici, Ursulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Heei, deja se populeaza pagina asta!!!

Eu vreau sa merg la toate cursurile-sinteza pentru ca de fiecare data am prins noutati si "chichite" despre examene pe care nu le-am mai aflat din alte parti. Fie vorba, singurul curs-sinteza la care am lipsit a fost cel de Istoria Presei si s-a vazut asta la nota!

Eu sunt in seria a doua... poate or sa faca o grupa speciala pt membrii DC!

Numai bine!


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

mama cati colegi de suferinta am aici...si eu sunt in an 3 id in curand, cu ajutorul Domnului sa iau cele 6 restante
poate ne ajutam reciproc cu sfaturi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

na ca de emotii am uitat sa specific facultatea...comunicare si PR...
voi stiti ecva daca s-a schimbat regula, ca putem sa trecem in anul urmator cu 4 restante? eu vreaus atrec cu 2 ca nupot sa le iau pe toate oricat as vrea.. si am numa de alea grele rau..gen: politologie, tehnici de cercetare, socialogia com. in masa, filosofie...uffff ma apuca depresia numai cand ma gandescaa...eu sunt seria 3...spor la invatat la olimpici..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Bun gasit, dragi colegi!

Pentru cine e interesat, la "Tehnici de cercetare sociologica" am 180 de pagini cu fise de lectura, aproape gata de printat - trebuie doar sa va alegeti un font care sa va imite cat mai bine scrisul de mana, apoi "Print" si gata!
De asemenea, pentru cine este tentat de asa ceva, am si niste copiute (tot in Word!) la doua dintre cele mai importante capitole la "Filosofia culturii". Eu n-am apucat sa le folosesc dar persoana care mi le-a dat a luat 10 cu ele... si mai ca mi-a parut rau ca nu le-am printat si eu!
La "Politologie" nu-mi mai aduc aminte subiectele, cert este ca trebuie sa invatati cam totul din pacate, iar in loc de "Sociologia comunicarii in masa" am ales "Psihologia sociala" si se pare ca nu am ales gresit!

Daca va pot ajuta cu ceva, astept o piatra in geam!

Numai bine!



Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

e-cata: De asemenea, pentru cine este tentat de asa ceva, am si niste copiute (tot in Word!) la doua dintre cele mai importante capitole la "Filosofia culturii". Eu n-am apucat sa le folosesc dar persoana care mi le-a dat a luat 10 cu ele... si mai ca mi-a parut rau ca nu le-am printat si eu![/i]'[/i]

e-cata te rog da si la mine pe mail copiutzele la filo si tehnici de cercetare..: motomicu@yahoo.com

la filo...nu am dat deloc examenul si al tehnici l-am picat cu brio..uff si am scris o groaza, da eu tot nu inteleg ce si cum trebuie facut la examen..poate ma ajuti cu ceva sugestii..
mercic mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

e-cata, repede si pentru barbac-meu te rog tehnicile de sociologie la mihaela@haihui.ro, ca musiu nu a luat examenul si maine are restanta.
politologia a fost naspa de tot, acolo chiar trebuie invatat. mamaaaaa ce-am injurat examenu asta, ma omorau metaforele lui nenea politologu, asta trebuia sa scrie romane, nu cursuri.
subscriu la ideea lui e-cata: iar in loc de "Sociologia comunicarii in masa" am ales "Psihologia sociala" si se pare ca nu am ales gresit! Daca aveti timp sa faceti fise la psihologie sociala... Am luat un noua usor la examenu asta.
Predati lectii de copiat? ca mie mi-e frica amestecata cu rusine... mama mea de fricoasa:(
Ps.mie mi s-a parut usor de tot Filosofia Culturii, iar proful super de treaba - a dat un subiect la alegere din aproape toata materia.


www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput