SNSPA

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

catalin, sint intru totul de acord! le facem trampa celor ce se cauta si nu se dau una peste alta....

ar tb sa le spunem ideea cu telefonul... sa vada cine tresare si se cauta de mobil... da' la noi a fost si telepatia.. ca eu te luasi in vizor, dar deh ca ia o pauzarea.. stai sa vad daca vine el primul...

apai duminica, nu stiu ce voi face.. merg la Marele Noroc... am citit cursul de 2 ori si nu am retinut absolut nimicutza... este aiurea de tot redactat... poate am noroc sa se uite Nenea Mare si pe lucrarea mea si sa mi dea un 5...

tu l ai citit? voi l ati citit? aveti vreo gaselnita de pricipit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by tora97... eu te luasi in vizor, dar deh ca ia o pauzarea.. stai sa vad daca vine el primul...
hehehe! ... he loves me... he loves me not...
quote:
poate am noroc sa se uite Nenea Mare si pe lucrarea mea si sa mi dea un 5...

tu l ai citit? voi l ati citit? aveti vreo gaselnita de pricipit?
inca nu m-am apucat de invatat, sper sa apuc macar o data sa-l iau de la coada la cap, dar mai intai sa mananc un kil de ciocolata sa bag lecitina, poate doar asa oi lua si eu sfantul 5 de la "Nenea Mare"... buna faza!

Spor la cetit!
Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

nuuuuu catalineeee ca am renuntat.. desi am cursul in vizor, si parca parca as mai pune mina pe el sa l deschid si ochii sa citesc, am renuntat... tu vorbesti in necunostinta de cauza urindu mi sa am spor... vorbim dupa ce l iei si tu la puricat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Ufff... e frumos cursul, nasol ca trebe sa dam si examen!
Am auzit ca vor fi intrebari deschise tip grila, nu vor fi din acelea in care doar alegem varianta corecta... desi, la cat de stufos este cursul, si asa ar fi greu!
Maine ajung la examen la 10, asa ca, daca nu va vad acolo in sala, poate va gasesc la iesire, sa va spun cum a fost!

Tora, baza e in tine!

Bafta maine!
Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

cataline fusei.... si ce daca?!

mai am o luna la dispozitie....

tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

cum fuse examenul de mass-media, oameni buni?

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Greu, Mihulet, tare greu mi s-a parut!
Au fost 4 randuri cu cate 20 de subiecte fiecare, cam jumatate grila cu item inchis si jumatate cu item deschis. Erau din toata materia, dar nu numai din chestii importante, au fost cateva si de "finete" (adica trebuia sa bagi toata cartea in cap ca sa raspunzi la ele!)
Cat despre supraveghetoare, a venit asistenta sefului cu alte 3 tipe... au fost criminale si disperate de-a dreptul, nu te lasau sa faci nici o miscare , ba chiar a intrerupt la un moment examenul pt ca a sunat un mobil si a dat-o afara din sala pe tipa cu mobilul...
Ce sa-ti spun, poate e mai bine ca n-ai fost acum, abia ai timp sa citesti mai bine pana data viitoare! Sau poate atunci va veni seful, sau poate o sa se rezolve cumva problema asistentei (aia cu sindromul acela...)

Bafta multa!
Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

au inceput sa se bage notele la dreeept!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

quote:
Originally posted by tora97

au inceput sa se bage notele la dreeept!!!!



la drept sau la marketing politic? ca eu am nota doar la marketing politic.
celor care ati fost la sinteza la Sociologie, trebuie sa invatam tot, putem sari ceva?

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by mihuletu

la drept sau la marketing politic? ca eu am nota doar la marketing politic.
S-au afisat notele la drept, campanii RP, marketing politic si informatica.
quote:
celor care ati fost la sinteza la Sociologie, trebuie sa invatam tot, putem sari ceva?
Nu prea putem, regula este aceeasi ca la examenele precedente: un subiect din cele 13 din manual plus fise de lectura din cel putin 2 carti din cele 5 recomandate, adica:
1. Chelcea - Opinia publica. Gandesc masele despre ce si vor elitele
2. Bernays - Cristalizarea opiniei publice
3. Champagne - Opinia publica si dezbaterea publica
4. Rotaru si Ilut - Ancheta sociologica si sondajul de opinie
5. Chelcea si Ilut - Enciclopedia psihologiei sociale
Pe astea a pus el accent, dar stiti ca puteti avea orice fise legate de temele din manual.

Bafta multa!
Catalin


Think pink!

Mergi la inceput