SNSPA

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

Venim si noi de la 10.
Ramane sa ne intalnim dupa licenta sau la 10 ani de la terminarea facultatii ?

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

tzuc,ai fost de la 12?

eu m-am tot uitat dupa o fata cu ochelari mov...si pantaloni in carouri-dar nu prea se vedeau din banca.:)

am si vazut pe cineva cu lentile heliomate ce bateau spre mov.avea coada si o bluza bej cu niste desene maro-cred...statea prima pe rendul ei si se afla alaturi de o alta femeie cu coada,cu care discuta.

eu am stat circa 5 minute in sala dupa ce a inceput examenul.am iesit prima!aveam un palton alb pe mine!

alexandrele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

aaa,sorry,acum am vazut ca ai zis ca ai parul scurt...

naaaspaaaa....nu am vazut nici o fata asa....

ce rau imi pare...
maine vii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

amik...merg tot de la 12...deci ai palton alb..ok..ma uit io dupa tine..

te pup si bafta..sper sa ne vedem totusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

tzuc, tot nu ne-am gasit...

m-am imbracat tot in alb,iar am plecat printre primii...

poate ne-om intalni odata si oadata...

alexandrele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

tzuc, amik... m am amuzat citind cum va cautati una pe alta si.. degeaba...
sa inteleg ca eu si catalin sintem cei mai norocosi la asemenea intilneli?! ca noi ne vazuram din prima... recunosc, el a avut intiativa...

si tzuc.. apai daca i spui fetei ca ai rame cu "putin mov"... o deutezi!!! ca pe cuvint ca nu am observat movul de la ochelarii tai!!

pupicei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

haha!

asta e.
adevarul este ca pt a ne intalni ar trebui sa venim mai devreme,sa stam in aglomeratia dinaintea examenului si sa scrutam "orizontul"...ori eu,nu stiu cum naiba,mereu ajung pe la 12 fara 10,de de-abia am timp sa intru in sala si sa gasesc loc...

pupici,
alexandrele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

catalin, examenul de la marketing politic a fost destul de usurel, majoritatea intrebarilor fiind din politica romaneasca postdecembrista si ceva teorie despre marketingul politic. intrebarile au fost de genul "care a fost partidul principal de opozitie la alegerile din...1992 (ex)?", "care a fost opozantul lui Crin Halaicu... pentru functia de primar?", ce lozinci au folosit diversi in campanie?, imaginea diversi candidati promovate in campanii electorale etc. daca ai urmarit jurnalele in perioada respectiva sunt mari sanse sa iei nota maricica.
la exam. urmator la ce ore veniti?


www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

pai sa ti spun unde sta tzuc si eu fireste in acel maretz hol... pe treptele din dreapta, cele opuse intrarii in sala, vei observa permanent un grup.. alu nostru este... striga si tu "care esti tzuc" si poate ti raspunde...
tzuc ule, acu scuya ma ca vorbesc in numele tau...

la asta de mass media, tot la 12... scirbos curs, mizerabil examen... l am citi de 2 ori (cursul) si nu am inteles nici macar la ce se refera... oi fi eu mai bita....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Hahaha! Tora, mi-a placut faza cu norocul de la intalneala... deh, incepatori! Adevarul e ca prea multe detalii strica...
Mihulet, saru-mana pentru informarea despre examenul la marketing electoral. Imi pare rau ca nu am putut veni, pentru ca a trebuit sa slujesc patria, dar sper sa fie la fel de accesibil in tura a doua.
Cred ca duminica voi veni tot la 8 sau la 10. In general, nu-mi place sa vin de la 12 pentru ca vreau sa nu-mi stric toata ziua si sa scap cat mai repede de examen... dar daca asta este singura sansa sa va cunosc, o sa vin candva si de la 12

Tora, daca nici la examenul asta nu ne gasim, ne intalnim mai intai noi si "unde-s doi puterea creste", facem o pancarta cu DC si dupa examen parcam la o ciocolata calda!

Bafta la invatat! Chiar asa, voi ce invatati pentru examenul de duminica?

Catalin


Think pink!

Mergi la inceput