SNSPA

SNSPA | Autor: amik

Link direct la acest mesaj

daca din berceni nu prea sunteti,ma intreb daca vreo colega de facultategasesc pe aici!:)))

pupici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Bun gasit!

Din Berceni nu sunt, mamica n-am cum sa fiu, dar pot subscrie acestui subiect fiind in anul 3-ID la Comunicare si RP.

Aceeasi pupici!




Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

si eu cu sot cu tot la ID - an 3 in curand.



www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

eeee,ce frumos!si eu tot anul trei la com si rp.dar la id!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

se pare ca suntem colegi cu totii... pana acum, ca si eu tot la comunicare si relatii publice.
sunteti integralisti? ca pe mine ma seaca rau nr. examenelor de an la astia, si anul asta am nascut chiar intre sesiuni. cu toate astea, am reusit sa fiu integralista.

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

eu am 6 SASE restante.motivate de faptul ca gravida fiind am mai avut si eu scapari.o data am lesinat inainte de a pleca la examen,iar cele de semestrul ultim...well,cu burta la gura mi-era tare greu sa stau in fata calculatorului si la birou,sau in pat...sau oriunde.

dar sunt ca si luate examenele mele.
mai putin cel de tehnici de cercetare sociologica unde mi-e o frica de mor pt ca de fapt prima oara l-am picat si stiu ca profu' pica mereu pe capete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

adevaru' e ca a fost greu ala de tehnici de cercetare sociologica.. cat am fosnit foile de lucru sa gasesc trei din subiecte si in zadar... l-am luat, dar burtica sa traiasca, ca am scos din ea la greu.

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Taci din gura Mihaela,nu mai spune la nimeni,ca tu si Sara ati fost doua afurisite,poate se uita vreun prof si la anul ce te faci?????
Eu zic sa le spui ca esti din nou insarcinata si poate treci mai usor!
Bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Bun gasit, dragi colegi!

Stie cineva daca sunt modificari in programa pe anul 3-ID... vad ca nu sunt singurul din an pe aici, asa ca sunt sigur ca ne putem ajuta cumva!
Eu vreau sa ma apuc de printat cursurile, in special pe cele de limbi straine, ca sa nu ma mai apuce graba cu caietele in ultima saptamana.
Vad ca mihuletu si amik sunt tot in anul 3, asa ca sunt sigur ca forumul acesta va fi mai dinamic decat cel al facultatii!!!

Numai bine!




Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

apropo de site-ul facultatii!stiti ca se schimba radical?vom avea unul nou nout!!!!si frumusel!eu de-abia astept sa-l puna online.
sotul meu este webmasterul care se ocupa de el.sunt tare mandra!!!
nu va trebui sa mai bagam parola de nspe mii de ori,e alb,e curat,e mai sofisticat si totodata simplu!u'll see!

pupici

alexandra mare & alexandra mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

nici aici n-am scapat cary de tine?:)) bine-ar fi daca s-ar uita toti profii, poate ne-ar da mai multe teste grila, ca am uitat sa scriu de mana de cand cu marea inventie maria sa calculatorul.
ce ma bucur ca suntem toti colegi de an... ca in felul asta scap de dat telefoane sa stiu ce se da la examene.
eu as spune e-cata sa nu te apuci de printat, ca anul trecut au facut ceva schimbari atat in programa si in cursuri - daca vorbesti de programa tiparita in 2003 pentru anul trei. rabdare, ca sa nu faci caietele de doua ori.
in ce serie sunteti? mergeti la cursurile din presesiune?

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput