CONCURS FOTO: 2008 - albumul CLIPE DE VIATA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Pe mine m-au amuzat f tare cum s-au milogit concurentii din etapele trecute pe diverse topic-uri (in special la odiseele unde activau) sau pe PM pt un vot sau cum si-au tras o semnatura cu font maxim in care eram invitati sa vizionam pozele din concurs.

Ce prevede regulamentul concursului actual in aceasta privinta? Nu de alta dar e obositor sa fi abordat te miri unde cu fraza: ne votati si pe noi?


www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Oamni buni, personal cred ca se deviaza la greu de la subiect si cred ca facem teoria chibritului fara nici un sens. Avand in vedere ca s-a pierdut un subiect (a fost sters) incerc sa trag eu concluzile cat mai obiectiv:

1. Desprecopii.com nu obliga pe nimeni sa viziteze acest site.
2. Pentru cei care aleg sa viziteze acest site, Desprecopii.com incearca sa le ofere o sedere cat mai placuta.De aceea organizam si concursuri.
3. Desprecopii.com are in spate o echipa mica de cativa oameni. Acestia fac tot posibilul sa va ofere servicii cat mai bune dar Desprecopii.com nu este Philips, cu mii de angajati, ca sa va ofere totul la secunda. De aceea nu va asteptati de exemplu sa vi se raspunda personal daca s-au primit pozele, cand vor fi puse pe server s.a.m.d.
4. Concursurile la Desprecopii.com sunt facute cu mult suflet si cu foarte multa corectitudine. Desprecopii.com apreciaza critica, dar critica dar aceasta trebuie adusa constructiv si cu respect. In momentul cand esti luat la 3 pazeste cu mesaje in doi peri, exista sansa sa cedezi si sa raspunzi in acelasi mod.
5. Da, masura aplicata utilizatorului mamii a fost drastica. Da se putea da un avertisment dar in acest caz s-a ales varianta mai dura.
In cazul in care utilizatorul mamii isi va explica mesajul si intentia acestuia vom re-evalua si noi masura aplicata. Asteptam asadar explicatii pe mail.
6. Desprecopii.com nu baga la nimeni pumnul in gura dar nici nu raspunde la provocari.
7. In ceea ce priveste subiectul sters, investigam ce s-a intamplat. Ne cerem scuze in numele moderatorului care l-a sters. Am intrebat deja moderatorii si asteptam si noi un raspuns. Pentru a evita situatii de acest gen pe viitor am hotarat sa implementam un sistem in genul cosuletului din Windows unde vom mai pastra un subiec sters pentru inca o zi. Evident ca prin stergerea acestui subiect s-au pierdut nistepuncte de vedere. Toti cei care au scris au insa posibilitatea sa-si reia ideea. Inca o data scuze!


Si in incheiere, revenind la subiect, as aprecia daca discutia se va reintoarce la Concurs. Am notat nemultumirile voastre cu privire la viteza noastra de reactie. Vom incerca sa fim pe masura asteptarilor. De asemenea, orice propunere de imbunatatire a regulamentului este bine venita dar va rugam sa ne-o scrieti pe mail sau pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Fetelor, incerc si eu sa aflu ce s-a intamplat. Nu inteleg unde este acel topic. Facem cercetari.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/


In momentul in care a "disparut" subiectulerau doi moderatori on line,asa ca eu personal cam cred ca am intzeles ce s-a intmplat!

Dana


hehe, sa nu-mi spui ca acelasi moderator macho si rapid in stersaturi de topice la plezneala e in cauza ...oare de ce nu ma suprinde

http://www.floriinro.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Imediat dupa split subiectul era la Anunturi &Co

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

E prima oara cand particip la un concurs. Dar cum zicea si Petro nu ptr ce se castiga......nici macar nu stiu ce se castiga. Eh...sunt asa de mandra de baietelul meu....ca nu stiu ce sa mai fac sa-l arat lumii intregi.ADMIN am primit mesaj ca pozele au fost acceptate. Multumesc. Faceti treaba buna din partea mea....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

neatza.
eu am fost una dintre cele care a scris cateva mesaje la respectivul subiect,cel inchis,am sa reiau aici cateva puncte de vedere,cu doua mentiuni:
-apreciez gestul administratorului de a raspunde,in acest mod nu mai am impresia ca am vorbit in van
-va fii ultima interventie caci am scris ceva pe marginea subiectului.
sunt una din colegele userului mamii si consider ca e normal sa-i iau aparare si sa nu ma judece nimeni in consecinta,scriam in acel subiect ca e pur si simplu vorba de solidaritate.emoticonul folosit de mamii eu il interpretez,in stadiul actual de mamici si nu gravidute,ca aratand repulsie fata de o fapta,actiune,imprejurare...o luati cum doriti.corect,m-ar deranja daca cineva si-ar arata repulsia fata de mine,dar nu l-as desfiinta,pedeapsa pusa a fost prea dura,cum de altfe ati precizat...pentru asta exista acele cartonase cu diferie grade.in ultimul rand,asa cum la acordarea acelor cartonase se scrie fapta,se da o motvatie,ar fi corect sa se procedeze in acelasi fel si atunci cand se hotaraste inchiderea unui cont.ca o parere personala,fiind asa grea pedeapsa,ar fi bine ca aceasta decizie s-o ia administartorul si nu moderatorul,apoi fair play este sa se delibereze si apoi sa se ia decizia...adica,ar trebui sa necesite ceva timp,nu hop o iei personal,nu o pitrocesti si gata,pe asta il scot,nu-mi convine...e cam copilaresc felul in care a procedat.

apreciez intentia administratorului de a reevalua situatia,a o imbunatati si a da o sansa userului mamii.

cam atat,va doresc zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Multumesc si eu pentru mail-ul de confirmare ca pozele au fost primite!

Si cred ca trebuia un cartonash nu banare de cont...insa e doar o parere...



noi
un fulguletz
un pepenash


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui miereamara

Pe mine m-au amuzat f tare cum s-au milogit concurentii din etapele trecute pe diverse topic-uri (in special la odiseele unde activau) sau pe PM pt un vot sau cum si-au tras o semnatura cu font maxim in care eram invitati sa vizionam pozele din concurs.

Ce prevede regulamentul concursului actual in aceasta privinta? Nu de alta dar e obositor sa fi abordat te miri unde cu fraza: ne votati si pe noi?


www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan




Asta cu promovarea fotografiilor din concurs cica este permis. Si nu vad nimic rau ... sunt atatea alte semnaturi care ies in evidenta ... Mai deranjant mi s-ar parea daca mi-as promova fotografiile prin PM, adica spam.

Nici nu a inceput bine concursul si sunt discutii ... ca la orice concurs care se respecta, nu ??



o broscuta mica, mica ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

Buna ziua la toata lumea,
Si eu am trimis fotografii cu pitica mea si nu am primit nici un email ca ar fi ajuns sau nu?as vrea totusi sa stiu si eu daca au fost primite,multumesc anticipat.

MIRELA CEA MAI FERICITA DE SARA-MARIA
DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET PTR MINUNEA NOASTRA .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MIKUTA4

Buna ziua la toata lumea,
Si eu am trimis fotografii cu pitica mea si nu am primit nici un email ca ar fi ajuns sau nu?as vrea totusi sa stiu si eu daca au fost primite,multumesc anticipat.

MIRELA CEA MAI FERICITA DE SARA-MARIA
DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET PTR MINUNEA NOASTRA .






Eu am primit mail dupa cateva zile.



noi
un fulguletz
un pepenash


Mergi la inceput