CONCURS FOTO: 2008 - albumul CLIPE DE VIATA

CONCURS FOTO: 2008 - albumul CLIPE DE VIATA | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragii nostri,

In spiritul traditiei DC, va invitam la editia 2008-2009 Clipe de Viata.

deci, pentru a participa la concurs, trimiteti 2 fotografii care reprezinta evenimentele care v-au marcat cel mai intens in 2008. Incercati sa selectati fotografii deosebite. Poate fi poza unei secunde speciale care face parte din viata voastra in 2008, sau un zambet, o lacrima, o calatorie, o iubire, un minut de fericire adevarata, o secunda de tristete sau vis. 2 fotografii care spune mai mult decat 100 de cuvinte despre ce inseamna 2008 pentru viata voastra.
POZELE SE TRIMIT LA ADRESA: POZEDC@GMAIL.COM
POZELE FARA SPECIFICAREA NIKULUI DC NU SE IAU IN CONSIDERARE

www.desprecopii.com/info.asp?id=1577" target="_blank">REGULAMENTUL AICI

va multumim si va asteptam cu drag la concurs,





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Am trimis ... dar pe mailul scris aici nu am reusit ( e scris cu majuscule), ci pe mailul din regulament ...



o broscuta mica, mica ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Ok, am trimis si eu 2 poze. PETRO eu am reusit pe e-mail gmail.






ALESSIO comoara mea, 07.06.2008

S-a mai nascut o stea: ALESSIO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

Eu una incep sa privesc cam sceptic aceste concursuri de poze, nu din cauza votarilor si rezultatelor ca astea nu ma intereseaza ci din cauza ca voi, adminii, le-ati trata cu neseriozitate. Lumea trimite poze, se agita, sta cu sufletul la gura si apoi incep sa intrebe toti pana li se lungesc urechile cand incepe votul, cand incepe votul, cand se termina votul, caaaaaaannnnnddd se dau rezultatele,etc. De ce nu faceti un regulament oficial si adevarat si anume pozele se trimit pana la data, de atunci pana atunci se voteaza si pe data de xyz (batuta in cuie) se afiseaza rezultatul. Eu am participat mereu si nu cu poze de umplutura, am fost la Mirese pe locul 10, la Burtici pe locul 14,etc. Totusi ma mai gandesc daca merita efortul participarii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

lauraa - da, asta cu seriozitatea asa e ... sigur se va merge pan' la vara si cu concursul asta. Nici eu nu particip neaparat pt. a castiga, ci doar de dragul spiritului de competitie, sa arat lumii ce poze friumoase am eu (hahhhahaaa) etc. Cat priveste polemicile, e normal sa fie asa ... suntem o comunitate mare, fiecare are o parere proprie, gusturi proprii ... Deci, speram sa se respecte termenii de trimis, votat ...

off-topic: pt. mi-a placut tare mult poza ta de la miresici ... ff sugestiva.

dana - si eu tot pe gmail am trimis, e aceeasi adresa de aici ... doar ca aici e scrisa cu majuscule, iar in regulament cu litere mici ... si eu pe ala am reusit, pe asta cu majuscule imi dadea eroare. Am specificat ca poate mai pateste cineva ca mine ... iar daca e gresit de la DC, sa fie corectat.

Oricum ar fi, bafta tutror participantilor si abia astept sa vad pozicile!!!



o broscuta mica, mica ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Am trimis si eu, dar chiar...cum stim ca au fost primite?
Nu mai trece nimeni pe aici?





noi
un fulguletz
un pepenash


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Desprecopii, intentia vostra cu organizarea concursului este foarte buna, dar datorita faptului ca nu oferiti din nou niste date exacte membrii incep sa-si piarda increderea si rabdarea. De ce nu incercati sa oferiti niste date, macar aproximative (de exemplu - Pozele vor aparea pe site pana in 15 msrtie - + sau - 5 zile, se voteaza timp de 15 zile de catre membri, apoi inca 7 de catre moderatori si am avea o data aproximativa a rezultatului final) si nu ar mai iesi atatea scandaluri si certuri si acuzatii de tot felul.

Eu nu as participa cu poze cu personaje pentru ca din principui nu pun poze personale pe net, dar poate as avea un peisaj, o privire de catel etc, dar renunt la intentie din cauza organizarii si a taraganarii concursului pe cateva luni.



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Laura si Deia, imi cer scuze pentru intarzierea finalizarii ultimului concurs. Eu sunt de vina pentru intarziere. Uneori intervin alte probleme care sunt foarte importante, probleme la servere, probleme tehnice, administratorul Admin mult prea ocupat si alte cauze obiective. Nu de putine ori trimit mesaje la participantii care uita sa trimita descrieri sau numele de ID, si uite tot asa, astept iara un raspuns de la ei. Si aici inregistram pierderi de timp.

Partea pozitiva insa este faptul ca s-a desfasurat cu bine, votarea a fost corecta, anuntati castigatorii si incheiat concursul. Aceste concursuri sunt desigur niste concursuri in care participi daca ai placere. Toate concursurile de pana acum sunt frumoase.

Nu pot sa ma angajez ca datele de declansare a votului vor fi respectate - nu uitati ca la ultimul concurs am primit peste 600 de poze. Sunt mereu posibile intarzieri. Noi nu suntem un airline ci un site iar administratorii lucreaza de placere la acest site.
Mi se pare nedrept sa uitati acest lucru. Eu sper ca voi stati aici de placere si nu sa ne judecati dupa standardele perfectiunii. :)
Din punctul meu de vedere este mai putin important sa afisam niste date si sa le respectam habsburgic decat sa avem votare corecta. :)

Eu va multumesc anticipat pentru intelegere si va invit sa participati cu placere la acest concurs. Noi vom incerca sa fim tot mai buni de la concurs la concurs :)
Va pup cu drag

administrator2




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Albumul cand se va face? Cand se vor putea viziona fotografiile in concurs, tot dupa 15 febr., data votarii? Sau ca si pana acum, treptat, pe masura ce se primesc pozele?




o broscuta mica, mica ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

desprecopii ce inseamna de placere????Pentru toate reclamele de aici nu se primesc bani?..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

mamii -daca nu stii ce inseamna un cuvant, cauta-l in dictionar.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput