22 decembrie 2008 speranta pentru Sonia!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

unboticutz,

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sunt tare mahnita ca nici macar un moderator nu sI-a facut aparitia la acest subiect.
Chiar nu se poate face nimic sa ajutam acest copil?Timpul este dusmanul ei nr 1, asa ca haideti sa facem ceva nu sa-i plangem de mila dupa. La asta suntem cei mai buni din pacate.


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu fi atat de sigura. Nu inseamna ca daca nu am scris nu am vazut. Insa deciziile de acest gen nu se iau niciodata de unul singur. Avem reguli, vrem, nu vrem asa functioneaza.

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Ai si tu dreptate, Marius, insa timpul zboara fara sa tina cont de nici o regula.
Sonia TREBUIE sa traiasca iar noi toti TREBUIE sa facem ceva si asta REPEDE!

www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodraghici spune:

De obicei ciesc tot ce se scrie pe forum chiar daca postez doar uneori.Am citit si ramane sa discutam....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

kay, eu am mai contribuit pentru Sonia, asa ca o fac si acum cu draga inima: am virat azi 50 de euro in contul de la BRD.

Sper si va doresc din suflet sa se implice cat mai multi forumisti in aceasta actiune de ajutor.

Toate cele bune!


Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi

Povestea nasterii *** www.onetruemedia.com/shared?p=7248d8e682f97e03a2212a&skin_id=1602&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Slide show David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Marius, Teo multumesc si astept sa se ia o decizie, sper eu cat de repede posibil, ptr ca asa cum spunea si misha, timpul zboara si este dusmanul Soniei.
Multumesc inca o data!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

MissParker, si un pup mare pt David !

multumim ca luati in considerare !

POZE NOI

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stuart spune:

NanaMotoc, pt. initiativa!

Dragi moderatori va multumim ca ati luat in considerare ideea Nanei dar va rugam din suflet sa luati decizia cat mai repede pt. ca asa cum au mai spus fetele, timpul zboara in defavoarea Soniei! Sigur ca cine vrea s-o ajute o poate face si fara aceasta campanie dar sunt convinsa ca atunci cand este ceva organizat de catre d-voastra oamenii se mobilizeaza mai repede.

Oana, pup ingerasul Shosho cu cele 3 codite ale ei si sper din tot sufletul ca Decembrie 2008 sa fie sfarsitul suferintelor micutei!









Ajutati-o pe Sonia



Ai izbutit? Continua!
N-ai izbutit? Continua!
(Nansen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

stuart, si multumim !

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput