***SUPERDIETA 32 ***

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

ah,delphi...ficatul e in dreapta sub coaste...in stinga e sus pancreasu si mai jos splina...poate te-ai fi obosit prea tare mancind....scrofelnitzo

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

breto sa ma scuzi ca am disparut ca magaru in ceata, dar cineva mi-a furat curentu. hotiii si ca o desteapta ce sunt prin excelenta nici bateria nu o aveam incarcata. eu mi-s si gata.
deci e pancreasul...bun de stiut. acum dau search dupa ceaiuri de pancreas ca simt ca iese afara.
si sa nu va povestesc cu cati nervi am venit de la dr. individu din dotare care se vrea a se numi sot e din ce in ce mai delasator la capitolul concepere bb. dupa ce ca intorc google-u pe toate partile si caut naturiste sa faca si el sa fie mai mobili si sa putem sa facem si noi un copil, ca altfel simt ca turbez, el imi spune ca nu face proba la laborator, ci tot acasa, ca ce il indop cu atatea pastile si mai multe. de nervi nu-mi amintesc. simt ca imi smulg paru din cap daca il mai aud cu din astea. pt individu de sot.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

eu ma duc la sedinta cu parintii sa vedem daca reusim sa facem un bb impreuna sau apelez la un prieten...
mumushel...vb maine daca ai sa fii daca nu...iti zic ca "DAAAAAA, TE MAI VEAU, SHE TE MAI VEAU"
cei mai multi si mai dulci din lume pt tine.
restu fetelor....de maine iau taurul de coarne cu dieta ca mi-am batut joc de mine...sunt o scrofelnita

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

FIETILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII....pi undi umblatzi?

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

eu ma simt ca checu asa ca saptamana asta pas la dieta, sper ca dupa ce termin antibiotcu sa fie mai bine, plus colita care ma scoate din parametrii, incerc sa-mi fac un regim alimentar cat de cat, o sa vedem ce si cum.

pup fetele

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetzika spune:

hihi eu sunt ashilea Bretonici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

neatza ce bine e in concediu....
acum m-am trezit.
sa va servesc cu
noi avusaram sedinta...am discutat noi asa...dar tot ca in tren a ramas.
breto
brune tu vei fi pasarea noastra de noapte...nu ai somn atunci tu?
me duc si eu sa dau cu apa pe ochi...ca sunt un somnoros

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunetzika

hihi eu sunt ashilea Bretonici




....

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

'neatza!!!.... ....faci bine sa iei pauza pina termini tratamentu silvanus...ai grija de tine,lasa ca ai timp si de dieta,esti uscata oricum...nu te mai stresa si cu dieta pina nu te simtzi bine,bine...delphinus,.....mamicule itzi dau un site de naturiste(cu celule stem)citeste bine,si intra si pe forumuri...cica sunt bune de numai medicamentele lor(naturiste normal)...ce stiii de unde sare iepurele

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

e un frig de te pppp pe tine si eu trebuie sa ies sa platesc darile la stat. vai de capu meu...vine iarna fetili...si trebuie sa ne insubam cu haine multe...si ne miscam precum ursu...vai de sufletul meu.
breto de indata iau site-ul la puricat...deja am cumparat 8 felui de pastile, polen, ginseng si ceai...de dimineata l-am bagat la tratament.

poze
Just Me


Mergi la inceput