***SUPERDIETA 32 ***

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

....HAI PA

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Ceausescu în vizita de lucru la sate... zice catre sofer:
- Ba, da grabeste-te un pic ca trebe s-ajungem napoi tot azi.
tiganu de sofer atita a asteptat s-auda caci a si calcat pedala de acceleratie la podea si în primul sat da peste gaina lui badea Traian. Satenii reactioneza foarte prompt in momentul cind vad ca din ma#351;ina iese Ceausescu in persoana sa ceara scuze pentru omorirea gainii. incep sa arunce cu pietre, bolovani, etc. Ceausescu, speriat, sare in masin#259; si tipa la tigan sa calce pedala. Zis si facut! Nu trece mult timp ca tiganul nostru intra in alt sat si, în graba fiind, da de data asta peste un porc si mi-l omoara. Ceausescu, ingrozit datorita experientei anterioare, ai zice tiganului sa iasa si sa ceara scuze taranilor. Iese tiganul si se duce sa stea de vorba cu propietarul porcului omorat. Trece o ora, trec doua, tiganul nostru nu se mai intoarce. in sfirsit, dupa vreo trei ore jumate se intoarce tiganu' cu alai mare, taraf, lumea fericita nevoie mare... Intra tiganu'-n masina, la care Ceasca, curios, il intreba:
- Ba tigane, cum dracu' se face ca dupa mine aruncara aia cu bolovani cind le calcaram gaina, iar acum, cind calcaram porcul astora, ei te ridica-n slavi?
- Eh, to'arsu' secretar, e vorba de diplomatie la mijloc! M-am dus la ei si le-am spus ca mi-s soferul lu' Ceausescu si c#259; am dat cu masina peste porc...

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

gataaaa...plecara musafirii...uhhh...am scapat.
pe sot l-am aciuat la patuc...si asa un pic mai mult si si ma obosea...tu dute de te culca...eu sa vad ce fac ambitioasele.
vezi ca maine iti pun mancare adevarata...interzisa...sa te vad eu atunci...

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetzika spune:

cucu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

haideti ca am facut ochisori...va zic
BUNA DIMINEATA
si haide-ti la ... cate teancuri de vase am de spalat. dar am timp. nu ma alearga nimeni.
brune mamicule tu esti pasare de noapte? vezi ca tragi ciulu. poate scot biciu sa vezi tu cum vii mai des.
breto la mumushel. te duci la sala si azi?? tu vrei sa te usuci chiar bine.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

haideti ca am facut ochisori...va zic
BUNA DIMINEATA
si haide-ti la ... cate teancuri de vase am de spalat. dar am timp. nu ma alearga nimeni.
brune mamicule tu esti pasare de noapte? vezi ca tragi ciulu. poate scot biciu sa vezi tu cum vii mai des.
breto la mumushel. te duci la sala si azi?? tu vrei sa te usuci chiar bine.

poze
Just Me




...dupa mintea mea....mai ca m-as duce...ihihiihi....dar ma dau astia afara din casa,asa ca mai bine REPAUS
buna dimineatzaaaaa.......am lenevit pina la ora asta...BRUNETZIC,ce faci iubita?...ti-ai mai adus aminte de noi?

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

brune vine cand noi dormim


poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

....sa ma ierte de pacate....

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

un rand de si pt popa...si el face pacate.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

v-am promis niste poze cu interzise
luati de
eu va

poze
Just Me


Mergi la inceput