***SUPERDIETA 32 ***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Breto nu te panica asa s-o intamplat si la mine cand am inceput sa fac sport, am stagnat cateva zile si abia dupa aia s-o vazut ceva la cantar. Explicatia care mi-am dat-o singura e ca se "umflau" muschii care incep incet-incet sa ia locu grasimii. Ce cat timp mergi la sala?
Dephi, si eu vreau sarme

Pup fetele, ma duc sa bag si eu ceva in oale

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

silvana vrei sa-ti spun ca e a 2 oara in viata mea cand fac sarmale cap-coada. am facut si pana acum, dar nu le inveleam. cu varza nu-mi iese nici sa ma bati. nu pot. dar nici nu m-am straduit foarte tare. in rest cu vita de vie...primele au iesit...am poze dar nu am timp acum sa le caut. promit ca duminica, iar sunt singura acasa, va pun poze de care vreti si de care nu vreti.
daca mi-au iesit prima data, cand am facut 1 an de casnicei, sigur imi vor iesi si acum.
pric-pric daca ai timp...cand intri buzz me pe mess... mumosule

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Delphi, mie sarmele imi ieseu intodeauna tari dar acu cand o fost mama aici i-am zis sa-mi arate care e secretu, am bagat la cutiuta si acu fac niste sarme de , in vita de vie mai faceam cand eram acasa (stateam la casa si aveam vie) dar aici gasesc numa fruze de vita la borcan si parca nu ma tenteaza dar imi plac cu sos de marar ... hai gata cu mancarea ca parca eram la cura

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

io inchid, io deschid
inainte de-a merge la nani, va servesc sa fiti cuminti pana ma trezesc ca de nuuu .....
Aida va transmite salutari, e pe

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

LA MULTI ANI!!!!... in primul rind sotzului delphinusu-lui....dupa care la totzi mihaii,mihaelelor si gavrililor!!acum...
BUNA DIMINEATZA DE AMIAZ.....DELPHINUS,aseara am venit tarziu,am ramas sa fac si sauna...dupa care stii tu,un pic de trebutza prin bucatarie si tzushti in pat,la 10.30 dormeam deja....de azi de dimineatza de la 8,15 sunt tot o treaba ...si am facut si eu sarmaleeeeeee,la prima ora,primul lucru dupa micul dejun au fost sarmalutzele,nu de alta dar sa fie gata pentru prinz(ca normal ca nu sunt acasa)...pleaca fata la........silvanus,nu am numai o saptamina de cind fac sala,si vreau sa zic ca-mi place de numai,atata vointza acasa nu aveam niciodata....dar nervi mari pe mine ca nu vad rezultate la cintar,in schimb cum mi-au zis totzi se vad la cm...hainele mi-s un pic mai lejere pe mine,dar kg la fel aproape...incet,incet...acum se umfla muschii pe mine...rad de una singura....ah,am uitat sa va zic ca am facut si o lectzie de pilates....n-am facut in viatza mea pina acuma,si sa sti-tzi ca-mi place...pilates am sa fac de doua ori pe saptamina...un pic c-am greu ptr mine...dar NU MA LAAAAAAAAS!!!ASA ca vreau sa va felicit aprilus si toate care face-ti pilates...ca nu-i usor deloc...si e si relaxant...ne pune o muzica,asa lejera ca mai ai un pic si adormiin momentele de relax,normal...alte noutatzi ce sa va mai zic....sper sa-mi fac mai mult timp,de acum incolo....va pupa breto de nu va vedetzi....si sa nu intratzi prin blide.....pup dulce delphi,si sa nu papi ce nu trebuie...pe mai tarziu gagicuztelor

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

mumushelule musumesc de urari lu sotu`s meu. parca as fi bagata in primaza. pana acum am frecat manganu prin oras, ba la tara si de acum...ia de aseaza masa, tacamuri, farfurii si restu celor. aseara am ars fata de masa...cu acelasi fier cu care am ars si pantalonii de la costumu lu sotu`s. azi...fugi dupa fata de masa...am luat una albastra...mortala...asa relaxanta...as pune-o pe pat sa dorm pe ea
numai eu pot spune asa ceva.
ma duc sa pregatesc aperitivele si restu ca acusi bate musafirii la usa...si eu nu mi-s gata...dar maine....prgram de voie....relaxare totale.mumushel ma bucur ca iti place la sala si ai vointa. ma bucur tare multpt tine



poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

mumushelule musumesc de urari lu sotu`s meu. parca as fi bagata in primaza. pana acum am frecat manganu prin oras, ba la tara si de acum...ia de aseaza masa, tacamuri, farfurii si restu celor. aseara am ars fata de masa...cu acelasi fier cu care am ars si pantalonii de la costumu lu sotu`s. azi...fugi dupa fata de masa...am luat una albastra...mortala...asa relaxanta...as pune-o pe pat sa dorm pe ea
numai eu pot spune asa ceva.
ma duc sa pregatesc aperitivele si restu ca acusi bate musafirii la usa...si eu nu mi-s gata...dar maine....prgram de voie....relaxare totale.mumushel ma bucur ca iti place la sala si ai vointa. ma bucur tare multpt tine



poze
Just Me





.........acu sa te pup un pic.....de cind esti asa EGOISTA?....chiar pe noi nu ne servesti cu nimic? .........DISTRACTZIE PLACUTA LA FETIZA

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

intai de toate sa ciocnim un de visinata asa ca sa ne facem incalzirea. apoi mai punem 3-4 de vin...dedulce alt...bun...
si acum mancare... numai interzise... uite asa....sa calcati si voi in strachini, nu numai eu. vezi ca am webcam acum...shi te mai veau...shi te mai veau...
mumuselule

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

intai de toate sa ciocnim un de visinata asa ca sa ne facem incalzirea. apoi mai punem 3-4 de vin...dedulce alt...bun...
si acum mancare... numai interzise... uite asa....sa calcati si voi in strachini, nu numai eu. vezi ca am webcam acum...shi te mai veau...shi te mai veau...
mumuselule

poze
Just Me




...NEBUNATICOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ....acu n-am eu na...da nu aveai tleaba ...mititico?...da shi flumoooooooooooos,avem camera...ia sa intru sa te caut...multzumesc de interzise...buneeeeeeeeeeeeeeeee....sa-tzi mai traiasca odata barbatu(ca poate mai dai de baut si de mincat)....pup

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

ma intorc repede...am 2 min ceva de facut

Lupta cu kg

Mergi la inceput