***SUPERDIETA 32 ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinusha06 spune:

noapte buna .delphinas
da si eu la fel stiam ca nu e chiar indicat sa papi imediat dupa ce tocmai ai facut efort ........dar nah cand ti-e foame.....

http://www.dropshots.com/florance82#date/2008-07-01/11:57:12
Flori mami de Bianca (29.05.2006)si acum de Madalina (04.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Zic si eu La multi ani tuturor celor care sarbatoresc ziua de nastere sau onomastica.
Isa, casa de piatra, sunteti frumosi!
Alina, zilele astea am avut un program turbo, merg la 2 scoli de engleza, merg la lucru, temele lu' fiu-miu, casa si toate cele dar promit sa intru mai des la povesti cu voi asa ca te rog si io nu pleca

Raportu meu pe ziua de azi e 66 kg, asta pentru ca am fost o purcica luni si marti si nu m-am tinut de treaba si in plus sunt pe antibiotic 10 zile si trebe sa pap inainte de-a le lua (asta asa ca o scuza)

Va pupez tare de tot pe toate

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

dragelor, plec eu un pic... ca nu voi mai avea legatura internetica... dar ma intorc... curand!!!
in 2 saptamani.....si vreau sa aud numai vesti bune de la voi!
pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

silvana, dar ce ai patit de iti trebuie antibiotic????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

gata, v-am pupacit pe toate! si pe curand !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

buna dimineata frumoase ambitioase
va servesc o numai buna pt a povesti ce si cum am mai facut.
silvana nu te juca cu antibioticul. ia si mananca bine si apoi dupa ce termini te asteptam la dieta.
isa am uitat sa iti spun cat de frumosi ati fost mire si mireasa. felicitari si tot ce va doriti voi.
la ambitioasele mumoase

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

multumesc.... si asa e... ar trebui sa slabesc!
Curand o sa ma apuc de treaba!


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

isa eu m-am decis ca trebuie sa slabesc cand am citit "n" articole ca si obezitatea e un factor care impiedica in venirea lui bb. si am zis: halt. pana aici. dieta scrie pe tine.
dar cantaru ma fura mai ceva ca hotii profesionisti. daca ma cantaresc pe covor...imi arata o greutate. daca il pun de parchet...o alta greutate. si eu ce sa mai cred?
cred ca am slabit si sunt pe drumul cel bun...se vede mai mult decat vizibil la haine. nu mai sunt o sarma sugrumata. parca incep sa arat a om.


poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

'neata

Delphinas, eu zic sa faci asa cu cantareala: cantareste-te doar o singura data si aia dimineata la peleu gol iar cantaru pune-l pe o suprafata tare, covoru e moale.
Alina, am o infectie urinara si pentru asta trebuie sa iau antibiotic 10 zile prescrise de medic.

Va tzuc, fug la lucru

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuska spune:

Delphinas, la fel zic si eu, cantareste-te in aceleasi conditii mereu (de ex dimineata la ora x cu cat mai putine haine pe tine...) si cantarul sa fie pus pe o suprafata tare!
Mergeam eu azi asa pe strada si ma gandeam ce stare super poti sa ai atunci cand nu mai cari kilograme multe dupa tine.... ce inseamna sa te simti bine in pielea ta... Parca nici celelalte pb nu mai ti se par atat de mari...
E clar! Dieta asta m-a facut visatoare!


*********************************

Poze cu familionu'

Povestea nasterii Anei 17.03.2000
Povestea nasterii Teodorei(bb2) 8.10.2004

Mergi la inceput