***SUPERDIETA 32 ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

sa fie cel mai bun capitol de pana acum...sa slabim frumos si usor.
sa nu ne chinuie foamea si sa fuga ispitele de la noi.
ambitioaselor

poze
Just Me





...mai ales pe mine.....pup dulce fetiza...ah ,uitasem...sa pun un pic de muzica sa nu va plictisitzi...





...pup...pup...pup!!!

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

am uitat sa le dau sa pape. m-am luat cu cantaru meu care da numai rateuri si am uitat. dar nici ele nu ar tipat de foame asa ca, eu am facut economie. nu vezi ca e criza mondiala????
tu vad ca le-ai dat fara numar, fara numar.
auzi...faci o poza inainte de a pleca la sa te vedem si noi.
deci maine iar mi-s trista. si daca cantaru iar ma fenteaza...imi dau demisia.
glumesc...
nu va las eu..
deci fuji de te fa cea mai mumoasa si arata-i lu sotu`s tau.... ce vrei tu.
cred ca ai facut asa cum am zis cu ala micu da?

astept si eu sa plece omu`s la serviciu sa pot pleca in urma lui dupa cadou. sa ma trasneasca ideiile daca stiu ce vreau sa-i cumpar.


poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:


am uitat la tine mumuselule...breto

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Multumesc mult fetelor!
Am pus cateva poze!


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

casa de piatra, isa!!!!
tu esti frumoasa, dar daca mai si slabesti, te faci si mai frumoasa!!!! ce tineri si fericiti sunteti!

april , tot intr-o plecare o tii!... petrecere frumosasa si la multi ani!!!
de fapt le spun de azi tuturor celor ce poarta numele Sf.Mihail si Gavril, La multi ani!!! , multa sanatate si fericire!
eu o sa ma retrag din nou, oricum nu o perioada atat de lunga ca prima data, acum trecem printr-o perioada mai incurcata a vietii noastre.. va voi povesti totul la timpul respectiv...

bruneto, multa ambitie!! fara de ea nu vei reusi nimic!

delphinas, nu am vrut sa spun ca l-ai provocat tu pe individ... departe de mine gandul asta!!!! ma refeream ca noi femeile cateodata ii provocam pe barbati prin ce alegem sa purtam ca imbracaminte....
acum daca ai pus pe tine o fusta cu slitul in fata... nu ai pus-o ca sa iti ascunzi picioarele.... eu asa vad lucrurile...se pare ca n-ai inteles ce am vrut sa transmit...

oricum eu sunt cam in plus pe aici, nici nu tin dieta, nici silvana nu trece pe aici sa imi tina de urat cand voi dormiti, silvana te sarut si poate imi mai scrii si mie cum mai sunteti si ce mai faceti...... cum vad nici nu ma fac inteleasa ...si cum v-am spus, iau din nou o pauza...

mult bafta si multa ambitie fetelor!

doroti, mi-e tare dor de tine!

pupici la tot batalionul de fete ambitioase.. ai de grija brunetziko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

casa de piatra, isa!!!!
tu esti frumoasa, dar daca mai si slabesti, te faci si mai frumoasa!!!! ce tineri si fericiti sunteti!

april , tot intr-o plecare o tii!... petrecere frumosasa si la multi ani!!!
de fapt le spun de azi tuturor celor ce poarta numele Sf.Mihail si Gavril, La multi ani!!! , multa sanatate si fericire!
eu o sa ma retrag din nou, oricum nu o perioada atat de lunga ca prima data, acum trecem printr-o perioada mai incurcata a vietii noastre.. va voi povesti totul la timpul respectiv...


alina


alintato, m-ai dat de gol, cu ocazia asta plecam , da am zis sa nu desconspir , ca ma cearta fetele ca dau iama in blide.

Te roooooog io din sufletul meu nu pleca de pe forum, oricat de incurcate sunt treburile o sa vezi ca e bine sa stai pe langa noi, sa ai la cine sa iti mai versi din cand in cand naduful. Chiar daca acum noi nu stim exact ce si cum, si poate chiar nu poti sa ne povestesti cu de-amanuntul, stai cu noi si daca esti amarata gasim noi o vorba sa iti mearga la inima

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

april deci pleci sa te petreci??? frumos...foarte frumos...lasa ca la tine nu se cunoaste daca o sa calci prin blide...tu si asa slabesti oasele.
alintata wordless
nu vreau sa ma justific de ce mi-am luat fusta cu slitul in fata. oricum nu ma imbrac cu gandu sa provoc barbatii...cedez eu prima. pas. end of subject.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinusha06 spune:

breto la multi ani si multe bucurii.
isa casa de piatra si tot ce va doriti,superbe pozele .
Eu am tot fost ocupata cu fetele ,celei mari i-a fost foarte rau astazi ,a vomat ,sa deranjat la burtica dar acum e ok ,as vrea sa pot sta la discutii cu voi ,dar nu ma lasa timpul ,of ce va mai distrati voi aici ,eu sunt in continuare pe pozitie cu regimul dar vad ca numai slabesv deloc ,am ramas tot la 65 -64 si mai este putin si vin sarbatorile atunci ce ne facem cu atatea delicatese?.
delphinas tu ai uitat astazi sa le dai sa pape eu am uitat sa o culc pe cea mica si nu stiam de ce este maraita,asa tare ma zapacesc .
va pupacesc pe toate si rog cantarele sa arate cu mult in minus

http://www.dropshots.com/florance82#date/2008-07-01/11:57:12
Flori mami de Bianca (29.05.2006)si acum de Madalina (04.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuska spune:

Isa, o miresuca tare frumoasa! Sa fie intr-un ceas bun!
Breto, ai grija ca daca mananci dupa ce faci miscare (adica atunci cand ti-e foame rauuuuuuuu) te ingrasi! Intreaba si tu instructorul, dar am impresia ca trebuie sa treaca macar o ora dupa antrenament pana sa papi...
La multi ani, April! Deci te chefuiesti! Super! Distractie placuta!
Alintato, nu pleca! Uneori face bine sa vorbesti cu altii.... O sa iasa soarele si pe strada ta! Trebuie!


*********************************

Poze cu familionu'

Povestea nasterii Anei 17.03.2000
Povestea nasterii Teodorei(bb2) 8.10.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

noapte buna fetele
ne vedem maine dimineata la

poze
Just Me


Mergi la inceput