***SUPERDIETA 32 ***

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicomico spune:

aceasta dieta se poate tine si pe timpul alaptarii??? parca nu mai am rabdare (desi nu o sa renunt la alaptat),
eu am mai inceput-o o data si nu am tinut-o pana la capat si nu as vrea sa fiu neserioasa pentru a doua oara
asa ca vreau s ama tin pana la capat de ea, voi credeti ca ne afecteaza in vreun fel????
vreau sa va spun ca am dat cautare dupa SUPERDIETA si am avut un soc cand am gasit atatea capitole
am si eu o intrebare: dintre fetele care au tinut-o si au slabit, mai este veuna printre noi sa ne spuna cum a fost revenirea la alientatia normala???
va pup si spor la slabit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetzika spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Neata fetele!

N-am mai scris de mult dar sa stiti ca sunt ferma pe pozitii.
Nu m-am cantarit deloc de cand am inceput adica de luni...maine ma urc pe cantar. Nici nu sunt curioasa, important e ca ma simt bine si mai usurica.
Am mancat numai fructe si legume. Salate in fiecare zi, suc de gref si porto...mi-am facut si varza calita....sunt mandra de mine ce mai!
Atata vointa n-am mai avut de mult

Aproape s-a dus o saptamana, de maine ar trebui sa adaug peste+fructe de mare+lapte degresat+oua.
Eu o sa adaug de astazi, ma duce sotul la un restaurant unde se consuma numai specialitati de peste si fructe de mare. Premiu pentru ambitia mea :)

Va pup pe toate si va doresc o duminica minunata!

Mamica fericita de www.flickr.com/photos/31848759@N02/2981077022/in/photostream/" target="_blank">Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:


brune vad ca astia nu au fost de bun augur la tine...tot cand doarme lumea tu apari...da zi-ne ceva despre tine...nu doar scoate capu si gata...zii cum stai cu dieta...cantar ai mai cumparat?
giulianna felcitari pt ambitie. bebita ce mai face?
mimushel azi nimic ???
SHI TE MAI VEAU
BAAAAAAAAAAAAAA azi am condus...va dati seama....Multumesc Doamne pt curaj!!!
haide si pe curand

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas


brune vad ca astia nu au fost de bun augur la tine...tot cand doarme lumea tu apari...da zi-ne ceva despre tine...nu doar scoate capu si gata...zii cum stai cu dieta...cantar ai mai cumparat?
giulianna felcitari pt ambitie. bebita ce mai face?
mimushel azi nimic ???
SHI TE MAI VEAU
BAAAAAAAAAAAAAA azi am condus...va dati seama....Multumesc Doamne pt curaj!!!
haide si pe curand

poze
Just Me




......ba da...hai la o ....auzi?...azi zici ca-s gravida...sunt numai in pofte...as minca intr-una....cheama un si ptr mine....nu stiu ce-o sa ma fac azi...brunetzic,da pup...unde ai disparut asa?...in privintza fetei noi nicomico,vreau in primul rand sa-ti zic BINE AI VENIT...dar sfatul nostru este sa nu te apuci de nici o dieta pina nu termini cu aplaptatul,mai ales ca prima saptamina este numai de fructe si legume,iar copilul va avea de suferit daca nu-i dai organismului tot ce-i trebuie...mai ai puntzintica rabdare....iar raspunsul intrebarii cum este intoarcerea la alimentazia normala dupa dieta,este ca aprilus,si mai sunt fetize care reusesc sa-si mentzina greutatea cu un + sau - minim de kilograme...totul depinde de ambitzia fiecaruia si grija a ceea ce mincam,normal ca (dau exemplu pe mine)dupa dieta te apuci sa mananci normal ca si inainte,nu ai grija la dulciuri,mananci intre mese...foarte usor te vei reingrasa...daca vei fi atenta in schimb,itzi vei pastra greutatea dorita...giulianna,FELICITARIII...BRAVA......restul fetelor pe unde suntezi?....delphi ce faci azi?nu mergem la un film?

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

pt noastra. oare nu esti ? ia fa-ti un test. eu am facut unu asa la plesneala...si curat negativ. ma asteptam.
auzi...hai sa-ti zic bancu...si apoi vedem ce facem...

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

pt noastra. oare nu esti ? ia fa-ti un test. eu am facut unu asa la plesneala...si curat negativ. ma asteptam.
auzi...hai sa-ti zic bancu...si apoi vedem ce facem...

poze
Just Me




...cum sa fiu daca eu am 5 ani de cind sunt in menopauza...menopauza chirurgicala...fac mincare,amu....hai si ma ajuta mai bine

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

fashi mancare duminica???? o sa te bata nu stii ca nu se face mancare duminica sau in zi de sarbatoare?
da cu festanie pe mimushelu meu sa nu mai faca pacate.
hai sa-ti dedic www.youtube.com/watchv=JflrrLZSi1U&feature=related" target="_blank">melodia asta sa iasa mai buna mancarea
am crezut ca mor cand am vazut aseara videoclipul.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

nu stiu de ce dar mereu am fost atrasa de ritualurile rromilor...tiganilor autentici...nu nespalati ce sunt azi...aia care mai tin la autenticitatea lor.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...shi te mai veau

Lupta cu kg

Mergi la inceput