***SUPERDIETA 32 ***

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

neata si de la mine

de mine nu intreaba nimeni?? pai si daca nu intrebati, iaca ma bag io singura in seama daca reusesc pana luni sa-mi fac un meniu revin daca nu sa stiti ca is intre blide cratite si oale
Breto, se misca cantaru?

Va pupa fata pe toate, o seara frumoasa

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75

neata si de la mine

de mine nu intreaba nimeni?? pai si daca nu intrebati, iaca ma bag io singura in seama daca reusesc pana luni sa-mi fac un meniu revin daca nu sa stiti ca is intre blide cratite si oale
Breto, se misca cantaru?

Va pupa fata pe toate, o seara frumoasa

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel


....DA...DA...DA....incet dar sigur...dar bag sala de numai,in schimb am dat de la 3-5cm...in zone diferite.....

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

mumushel asta e www.youtube.com/watch?v=BvInT0ximjw" target="_blank">melodia mea de suflet si ti-o dedic cu draga inima...
silvana ai face bine sa iti faci regim si de luni sa ni te alaturi.


poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

cu toate ca am zis ca nu azi tot nu m-am putut abtine...si am pus sa fac...niste pulpe de pui la cuptor...cu usturoi si legume...
acum va rog de ma scuzati...eu me duc sa ca tre sa apara sotu`s si...cine stie...ce ne rezerva viitorul.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

mumushel asta e www.youtube.com/watch?v=BvInT0ximjw" target="_blank">melodia mea de suflet si ti-o dedic cu draga inima...
silvana ai face bine sa iti faci regim si de luni sa ni te alaturi.


poze
Just Me




... ...ce m-ai nimerit...si mie imi place de mor melodia asta....

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

gata si eu care m-am cremuit toata...si m-am parfumat...iar la mine in casa miroase numai a usturoi...
daca sunt si am uitat sa inchid usa la bucatarie...am dat eu cu odorizante de camera...dar tot se simte...
auzi mimushel...data viitoare la microfon sa-mi aduci aminte sa-ti spun bancu cu sora lu Bula. nu pot scrie aici...ca e cam deocheat si nu vreau sa-mi iau avertisment

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

gata si eu care m-am cremuit toata...si m-am parfumat...iar la mine in casa miroase numai a usturoi...
daca sunt si am uitat sa inchid usa la bucatarie...am dat eu cu odorizante de camera...dar tot se simte...
auzi mimushel...data viitoare la microfon sa-mi aduci aminte sa-ti spun bancu cu sora lu Bula. nu pot scrie aici...ca e cam deocheat si nu vreau sa-mi iau avertisment

poze
Just Me





.....si am papat varzica..gnam..gnam...ce-as mai vrea....vezi ca eu sigur am sa uit,asa ca fa bine si nu uita tu....am stat la azi nu gluma......

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

..
e sambata seara asa ca fetele va rog sa poftizi la dans



Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

DDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
LLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAA DANSSSSSSSSSSSSSSSSSSS



LA COSCOTECA....dar vine husbandu asa ca...mi-s cuminte...si ma fac asa obosita...poate ma lipesc devreo ceva masaj...
haide pa si nani nani coca nani.
ne povestim maine...cand o sa fiu...dimineata tre sa ma duc cu el la scoala...apoi la socra...si apoi nu mai stiu...am uitat
shi te mai veau

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...pe maine atunci
SHI TE MAI VEAU...
...O SEARA CIT MAI PLACUTA LA FETIZE

Lupta cu kg

Mergi la inceput